OneDrive

Strona główna Android Akcesoria Przechowywanie w chmurze
Pobierz program
lub zeskanuj:

Dzięki aplikacji OneDrive użytkownik otrzymuje dostęp do danych zgromadzonych w chmurze Microsoftu. Może nie tylko pobierać, ale również dodawać nowe pliki, a także zarządzać starymi.

Do poprawnego działania usługi potrzebujemy konta w domenie Microsoftu. Outlook, MSN, Live, Hotmail, było tego sporo, każde z nich pozwala nam na dostęp do internetowego dysku. Obecnie użytkownicy otrzymują za darmo 7 GB na swoje pliki. Dzięki aplikacji mobilnej i skorzystaniu z opcji automatycznej synchronizacji zdjęć, pojemność zwiększa się o kolejne 3 GB.

Interfejs utrzymano w stylistyce pozostałych usług Microsoftu. Jest prosty i przejrzysty, a my mamy możliwość zmiany tego w jakiej formie będą wyświetlane pliki (listy, bądź kafelków). Poza standardowymi operacjami takimi jak wspomniane wysyłanie i pobieranie plików, OneDrive pozwala na udostępnianie i zarządzanie już udostępnionymi zasobami.

W przypadku posiadania aplikacji Office bądź też OneNote, otwieranie plików w odpowiednim formacie zostanie z nimi powiązane. Aplikacja dostępna jest za darmo.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

OneDrive po aktualizacji na Androidzie podobny do wersji z iOS-a

8
06.12.2017  •  Oskar Ziomek

Aplikacja OneDrivea dla Androida przeszła ostatnio metamorfozę. Najnowsza aktualizacja zmieniła wygląd na tyle, że program dużo bardziej podobny jest teraz do swojego odpowiednika dla iOS-a. Ujednolicenie interfejsów sprawiło tym samym, że na Androidzie znajdziemy tu teraz mniej typowych elementów wzornictwa Material Design, co nie wszystkim musi przypaśc do gustu. Po uruchomieniu programu nie znajdziemy tu już znanego z wielu androidowych aplikacji wysuwanego menu od lewej krawędzi. Zamiast niego, na dole pojawiła się belka z przyciskami do głównych funkcji: widoku plików, zdjęć, ostatnich,…

OneDrive z historią dla wszystkich rodzajów plików

20
20.07.2017  •  Mariusz Błoński

Prosili, prosili i uprosili. Microsoft po raz kolejny postanowił posłuchać użytkowników OneDrive i zapowiedział wprowadzenie długo oczekiwanej zmiany. Po raz kolejny, gdyż przed miesiącem firma ogłosiła, że do usługi OneDrive wraz z Fall Creators Update trafi mechanizm Files On-Demand. Teraz ogłasza udostępnienie drugiego na liście najbardziej oczekiwanych rozwiązań. Na witrynie OneDrive UserVoice propozycję wprowadzenia historii dla wszystkich rodzajów plików poparto 5177 razy. Dotychczas OneDrive oferował historię zmian w plikach Officea. Wkrótce zaś możliwe będzie również cofnięcie zmian…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
rakso5   12 #2 23.12.2017 02:47

Jeśli zarejestrujesz się z tego linka to na starcie dostaniesz gratis 500MB -->
https://onedrive.live.com?invref=54cffa9ff41d8234&invscr=90

Emigrant Sebastian   11 #1 24.12.2014 00:58

"Do poprawnego działania usługi potrzebujemy konta w domenie Microsoftu" - nie jest to prawdą. Do poprawnego działania jest potrzebne konto w systemie Microsoft. Moim loginem jest adres email w mojej prywatnej domenie ...-studio.net i wszystko działa jak najbardziej poprawnie.

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNetflix mówi, że ma czyste ręce. Nie zbieramy o was danych