reklama

OneDrive

Strona główna Android Akcesoria Przechowywanie w chmurze
Pobierz program
lub zeskanuj:

Dzięki aplikacji OneDrive użytkownik otrzymuje dostęp do danych zgromadzonych w chmurze Microsoftu. Może nie tylko pobierać, ale również dodawać nowe pliki, a także zarządzać starymi.

Do poprawnego działania usługi potrzebujemy konta w domenie Microsoftu. Outlook, MSN, Live, Hotmail, było tego sporo, każde z nich pozwala nam na dostęp do internetowego dysku. Obecnie użytkownicy otrzymują za darmo 7 GB na swoje pliki. Dzięki aplikacji mobilnej i skorzystaniu z opcji automatycznej synchronizacji zdjęć, pojemność zwiększa się o kolejne 3 GB.

Interfejs utrzymano w stylistyce pozostałych usług Microsoftu. Jest prosty i przejrzysty, a my mamy możliwość zmiany tego w jakiej formie będą wyświetlane pliki (listy, bądź kafelków). Poza standardowymi operacjami takimi jak wspomniane wysyłanie i pobieranie plików, OneDrive pozwala na udostępnianie i zarządzanie już udostępnionymi zasobami.

W przypadku posiadania aplikacji Office bądź też OneNote, otwieranie plików w odpowiednim formacie zostanie z nimi powiązane. Aplikacja dostępna jest za darmo.

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
rakso5   12 #2 23.12.2017 02:47

Jeśli zarejestrujesz się z tego linka to na starcie dostaniesz gratis 500MB -->
https://onedrive.live.com?invref=54cffa9ff41d8234&invscr=90

Emigrant Sebastian   11 #1 24.12.2014 00:58

"Do poprawnego działania usługi potrzebujemy konta w domenie Microsoftu" - nie jest to prawdą. Do poprawnego działania jest potrzebne konto w systemie Microsoft. Moim loginem jest adres email w mojej prywatnej domenie ...-studio.net i wszystko działa jak najbardziej poprawnie.

reklama