Awaria w Santander Bank Polska. Klienci nie mogą się zalogować (aktualizacja)

Awaria w Santander Bank Polska. Klienci nie mogą się zalogować (aktualizacja)

Santander Bank Polska - awaria systemu logowania
Santander Bank Polska - awaria systemu logowania
Źródło zdjęć: © WP
Arkadiusz Stando
10.08.2021 11:29

Około godziny 11:00 doszło do awarii w Santander Bank Polska. Nie ma możliwości zalogowania się przez aplikację mobilną, ani przez stronę internetową.

Aplikacja Santander Mobile przy próbie logowania wyświetla komunikat: "Spróbuj ponownie. Wystąpił błąd. Zaloguj się jeszcze raz do aplikacji". W przypadku strony internetowej, "centrum24", czyli sekcja logowania do Santander, wyświetla jedynie pustą stronę i ładuje się w nieskończoność.

Awaria w Santander Bank Polska - użytkownicy zgłaszają problemy z logowaniem

W serwisie downdetector widzimy już kilkaset zgłoszeń problemów z logowaniem do Santander Bank Polska. Problemy zgłaszają klienci banku z całej Polski. Tak samo jak w naszym przypadku, użytkownicy nie mogą dostać się do swoich pieniędzy zarówno z aplikacji mobilnej, jak i poprzez stronę internetową. O godzinie 11:20 jest już prawie 500 zgłoszeń awarii.

Użytkownicy nie zgłaszają problemów z płatnościami kartą. Nie ma też informacji na temat wypłat pieniędzy z bankomatów. Bank potwierdził już awarię i poinformował, że wkrótce problemy zostaną rozwiązane.

Aktualizacja: około godziny 13:40 problemy z logowaniem do Santander Bank Polska ustąpiły. Działa aplikacja mobilna jak i bankowość internetowa.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (61)