Savage 2: A Tortured Soul na weekend

Savage 2: A Tortured Soul na weekend

Redakcja
03.06.2011 18:12

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy grę Savage 2: A Tortured Soul - rozszerzoną edycję popularnego Savage: The Battle for Newerth, a zarazem jedną z najbardziej innowacyjnych produkcji MMO.

Tytuł łączy w sobie elementy gry akcji, strategii oraz cRPG. Przenosi on nas do fantastycznej krainy Newerth, gdzie ludzie (Legion) nieustannie toczą walkę z piekielnymi bestiami (Horda). Po dołączeniu do serwera przystępujemy do jednej z dwóch grup (każda liczy maksymalnie 32 osoby), po czym wybieramy typ postaci. Możemy zdecydować się na samodzielną rozgrywkę i rozwój naszego bohatera lecz prawdziwą frajdę przynosi przystąpienie do kilkuosobowej drużyny.

Czy Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów? //Na początku sesji wybieramy dowódcę, a pozostałym przyporządkowujemy odpowiednie funkcje, od zwykłego wojownika po zwiadowcę. Odtąd liczy się już tylko gra zespołowa, pozwalająca na skuteczny rozrost własnej bazy przy jednoczesnym niszczeniu budynków przeciwnika. Im większa dyscyplina oraz wzajemna współpraca, tym większe szanse na wygraną. Zwiadowcy wypatrują wrogich oddziałów, uzdrowiciele zapewniają ochronę żołnierzom, budowniczy wznoszą kolejne konstrukcje, natomiast kapitan drużyny je rozmieszcza i sprawuje ogólną pieczę nad polem walki. Gracze w zależności od pełnionej funkcji, mają do wyboru widok pierwszoosobowy, trzecioosobowy bądź strategiczny. Za postępy jesteśmy nagradzani złotem, które możemy wpłacić do budżetu drużyny bądź wydać na rozwój własnej postaci. W tym drugim przypadku, mamy do wyboru nowe uzbrojenie, jak też całą gamę czarów i umiejętności specjalnych. Awans na kolejne poziomy pozwala też przyporządkować punkty do cech takich jak odwaga, zręczność, siła lub inteligencja. Tytuł oferuje również ciekawy system walki, na który składa się między innymi parowanie ataków wroga, a także liczne kombosy. Większość postaci dysponuje również bronią palną oraz zaklęciami.

Savage 2 jest produkcją darmową lecz wykorzystującą system mikrotransakcji. Za wyświetlanie obrazu odpowiada tu technologia K2 Engine, a za fizykę AGEIA PhysX. Dużą zaletą tytułu jest przystępny samouczek i działający w tle system porad głosowych, który znacznie pomaga użytkownikom stawiającym pierwsze kroki w świecie gry.

Grę Savage 2: A Tortured Soul można pobrać w dziale: Po godzinach -> Gry -> Akcja

Ponadto wszystkich miłośników gier, dla których gra na weekend to za mało, zapraszamy do naszego portalu Gamikaze. W tym tygodniu polecamy recenzje przenośnych Dissidia 012 [duodecim] Final Fantasy na PSP, a także Super Street Fighter IV 3D Edition dla Nintendo 3DS. Ponadto po powrocie PlayStation Network ograliśmy taktyczne SOCOM 4: Polskie Siły Specjalne

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Dota 2 na weekend
Dota 2 na weekend
Rafał Szramowiat
Loadout na weekend
Loadout na weekend
Rafał Szramowiat
ArcheBlade na weekend
ArcheBlade na weekend
Rafał Szramowiat
Wild Warfare na weekend
Wild Warfare na weekend
Rafał Szramowiat
Lambda Wars na weekend
Lambda Wars na weekend
Rafał Szramowiat
Mica-Chew na weekend
Mica-Chew na weekend
Rafał Szramowiat
Prime World na weekend
Prime World na weekend
Rafał Szramowiat
Komentarze (17)