screenSHU screenSHU 3.0.5

Strona główna Windows Grafika Przechwytywanie obrazu
Pobier​z program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

screenSHU to niewielkie narzędzie, służące do sprawnego tworzenia i udostępniania online zrzutów ekranu.

Program pozwala swobodnie tworzyć zrzuty całego ekranu lub wskazanego przez nas obszaru, np. okna dowolnej aplikacji. Tuż po stworzeniu screena jest on automatycznie wysyłany na zewnętrze serwery, dzięki czemu możemy go łatwo udostępnić znajomym (link do obrazu dostępny jest w górnej części okna) lub opublikować w formie wpisu na Facebooku i Twitterze. Sam proces zapisywania grafiki w chmurze obliczeniowej zajmuje, jak podają twórcy narzędzia, niespełna sekundę.

W ręce użytkownika programu screenSHU trafia także zestaw narzędzi do podstawowej obróbki stworzonego zrzutu ekranu. Przy ich użyciu nałożymy na screeny efekt rozmycia, zakreślimy istotne elementy, narysujemy dowolny kształt, dodamy tekst, strzałki lub takie figury geometryczne jak koło, okrąg, prostokąt czy linie. Narzędzie doskonale sprawdza się podczas tworzenia grafiki, mogącej być częścią prezentacji multimedialnych, szkoleń itp.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

screeny wysyła odrazu na serwer
Zbedne dodatki
ocena użytkownika
03.11.2017 15:30 • Recenzja do wersji 3.0.5

Stara wersja screenshooter 5.3 przestala wysyłac screeny na serwer... nowa ScreenShu pozera więcej komputera ma zbędne grafiki i opcje typu nagrywanie gier oraz limit wysyłania screenów. Jak dla mnie wygląda mniej przejrzyście... Jak by ktos znał alternatywe prosze o pw (może być płatna) Pozdrawiam

prosty i przyjazny interfejs, szybkość działania, automatyczny hosting plików
brak zaawansowanych ustwaień, limit screen'ów w wersji bezpłatnej
ocena użytkownika
15.12.2014 20:01 • Recenzja do wersji 1.0.4

ScreenSHU to bardzo prosty program umożliwiający wykonywanie szybkich zrzutów ekranu.
W ciągu kilku sekund od momentu zrobienia screen'a obrazek ładowany jest na serwer a użytkownik otrzymuje link do pliku.
Dzięki temu programowi zamieszczanie zrzutów ekranu na stronach oraz forach internetowych staje się niezwykle szybkie i efektywne.
Dzięki swoim niewielkim rozmiarom, z aplikacji można korzysyać na praktycznie każdym komputerze niezależnie od posiadanej konfiguracji sprzętowej.