Season Match 2 na weekend

Redakcja

15.07.2011 18:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy grę Season Match 2 - prostą w zasadach grę logiczna, w której oprócz błyskotliwego i trzeźwego myślenia trzeba będzie uruchomić spore pokłady swojej spostrzegawczości.

Gra przenosi w świat baśni stawiając przed graczem zadanie ocalenia zaczarowanej krainy przed wiecznym mrozem i lodem oraz oswobodzenia jej z rąk panującego despoty. Z pomocą przychodzą nam bajkowe postaci z bliskiego otoczenia samego tyrana oferując pomoc przez cały czas trwania rozgrywki.

Czy Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów? //Podstawowa zasada, która dominuje w całej grze polega na systematycznym eliminowaniu grup podobnych względem siebie przedmiotów uwalniając tym samym miejsce dla następnych. Jednakże na samym wykluczaniu obiektów z planszy sprawa się nie kończy. Należy to robić rozmyślnie i według instrukcji zamieszczonej w górnej części ekranu każdej z plansz. Najważniejsze, by w możliwie krótkim czasie rozbić wszystkie bloczki skalne porozmieszczane i niejednokrotnie skrzętnie poukrywane na całym polu gry. Dopiero gdy te zostaną zniszczone w całości możemy przejść do następnego układu.

Zanim to jednak nastąpi czeka nas test na spostrzegawczość, refleks a niekiedy nawet i zręczność. Mowa tu o szeregu mini gier stanowiących bardzo ciekawe urozmaicenie dla całej pozycji. Występują one na przemian z głównymi etapami rozgrywki. Przede wszystkim przyjdzie nam w nich odnajdywać zamaskowane na konkretnych tłach różne przedmioty. Raz będą to pąki kwiatów, kolorowe motyle, krople wody czy fiolki z czarodziejskim roztworem, innym zaś razem dane nam będzie odgadywać kształty czy zbierać plastry miodu sterując jednocześnie ociężałą pszczołą.

Season Match 2 to wyśmienita gra logiczna rozbudowana dodatkowo o aspekty spostrzegawczo-zręcznościowe. Dzięki urokliwemu klimatowi występującemu w grze jesteśmy w stanie choć przez chwilę poczuć się jak w świecie baśni, czarów i magii.

Grę Season Match 2 można pobrać w dziale: Po godzinach -> Gry -> Logiczne

Ponadto wszystkich miłośników gier, dla których gra na weekend to za mało, zapraszamy do naszego portalu Gamikaze. W tym tygodniu polecamy recenzję uroczej przygodówki The Big Bang Story oraz reklamowanego jako produkt straszny F.3.A.R.. Do tego zapowiadamy kolejne dzieło Square Enix, czyli Final Fantasy XIII-2.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Sploot na weekend
Rafał Szramowiat
Altitude0 na weekend
Rafał Szramowiat
SERENDIPITY na weekend
Rafał Szramowiat
Komentarze (14)