Season Match 2 na weekend

Season Match 2 na weekend15.07.2011 18:00
Redakcja

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy grę Season Match 2 - prostą w zasadach grę logiczna, w której oprócz błyskotliwego i trzeźwego myślenia trzeba będzie uruchomić spore pokłady swojej spostrzegawczości.

Gra przenosi w świat baśni stawiając przed graczem zadanie ocalenia zaczarowanej krainy przed wiecznym mrozem i lodem oraz oswobodzenia jej z rąk panującego despoty. Z pomocą przychodzą nam bajkowe postaci z bliskiego otoczenia samego tyrana oferując pomoc przez cały czas trwania rozgrywki.

Czy Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów? //Podstawowa zasada, która dominuje w całej grze polega na systematycznym eliminowaniu grup podobnych względem siebie przedmiotów uwalniając tym samym miejsce dla następnych. Jednakże na samym wykluczaniu obiektów z planszy sprawa się nie kończy. Należy to robić rozmyślnie i według instrukcji zamieszczonej w górnej części ekranu każdej z plansz. Najważniejsze, by w możliwie krótkim czasie rozbić wszystkie bloczki skalne porozmieszczane i niejednokrotnie skrzętnie poukrywane na całym polu gry. Dopiero gdy te zostaną zniszczone w całości możemy przejść do następnego układu.

Zanim to jednak nastąpi czeka nas test na spostrzegawczość, refleks a niekiedy nawet i zręczność. Mowa tu o szeregu mini gier stanowiących bardzo ciekawe urozmaicenie dla całej pozycji. Występują one na przemian z głównymi etapami rozgrywki. Przede wszystkim przyjdzie nam w nich odnajdywać zamaskowane na konkretnych tłach różne przedmioty. Raz będą to pąki kwiatów, kolorowe motyle, krople wody czy fiolki z czarodziejskim roztworem, innym zaś razem dane nam będzie odgadywać kształty czy zbierać plastry miodu sterując jednocześnie ociężałą pszczołą.

Season Match 2 to wyśmienita gra logiczna rozbudowana dodatkowo o aspekty spostrzegawczo-zręcznościowe. Dzięki urokliwemu klimatowi występującemu w grze jesteśmy w stanie choć przez chwilę poczuć się jak w świecie baśni, czarów i magii.

Grę Season Match 2 można pobrać w dziale: Po godzinach -> Gry -> Logiczne

Ponadto wszystkich miłośników gier, dla których gra na weekend to za mało, zapraszamy do naszego portalu Gamikaze. W tym tygodniu polecamy recenzję uroczej przygodówki The Big Bang Story oraz reklamowanego jako produkt straszny F.3.A.R.. Do tego zapowiadamy kolejne dzieło Square Enix, czyli Final Fantasy XIII-2.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Blockfall na weekend
Blockfall na weekend
Rafał Szramowiat
ChargeRider na weekend
ChargeRider na weekend
Rafał Szramowiat
P.U.S.H. na weekend
P.U.S.H. na weekend
Rafał Szramowiat
Monokrome na weekend
Monokrome na weekend
Rafał Szramowiat
Komentarze (14)