Service Pack 1 dla Windows 7 już dla subskrybentów TechNet/MSDN

Service Pack 1 dla Windows 7 już dla subskrybentów TechNet/MSDN

Wojciech Kowasz
16.02.2011 19:11

Przed momentem posiadacze subskrypcji TechNet i MSDN otrzymali możliwość pobrania finalnych wersji dodatku Service Pack 1 dla systemów Windows 7 i Windows Server 2008 R2.

Service Pack 1 pojawił się w subskrypcjach w kilkunastu smakach. Dostępny jest tam między innymi obraz płyty DVD zawierający wielojęzyczne (w tym polskie) instalatory, zarówno dla 32- jak i 64-bitowych wersji systemu. Są również uaktualnione obrazy instalacyjne wszystkich wersji Windows 7 i Windows Server 2008 R2. Będą one przydatne dla tych, którzy często reinstalują Windows - Service Pack 1 jest już bowiem wbudowany w obraz instalacyjny i nie trzeba go później doinstalowywać. Wreszcie wśród udostępnionych dzisiaj plików znajdziemy także Service Pack 1 do pakietów językowych, dzięki czemu systemy wyposażone w dodatkowe języki będzie można zaktualizować bez dodatkowej zwłoki.

Service Pack 1 dla wszystkich użytkowników zostanie udostępniony publicznie za tydzień, czyli we wtorek, 22 lutego. Przeważająca większość użytkowników powinna otrzymać go automatycznie za pośrednictwem mechanizmu Windows Update - to polecana i najprostsza metoda instalacji w przypadku użytkowników domowych. Oczywiście będą oni mogli również zainstalować Service Pack 1 korzystając z autonomicznego instalatora. Tak czy inaczej nie ma powodu, by specjalnie wyczekiwać aktualizacji. Jak już wielokrotnie podkreślaliśmy, nie wnosi ona żadnych nowych funkcji do systemu, a jedynie zawiera poprawki odkrytych od czasu premiery problemów. Wyjątkiem jest tu serwerowy Windows Server 2008 R2, który wraz z SP1 zyska kilka funkcji, oczywiście typowo serwerowych.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (85)