Shooting Blocks na weekend

Shooting Blocks na weekend

Redakcja
24.06.2011 18:18, aktualizacja: 24.06.2011 22:46

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Shooting Blocks - nietuzinkową i zmyślną grę logiczną zmuszającą do wykazania się błyskotliwością, pomysłowością, ale również sporym refleksem, a także umiejętnościami strategicznymi.

Gracz staje przed zadaniem wyeliminowania wszystkich pustych bloków lodowych znajdujących się w konkretnej konfiguracji z jaką przyjdzie nam się zmierzyć. Każda z kolejnych plansz odsłania przed nami nową kompozycję składającą się z bloczków lodowych o różnym kształcie, wadze i właściwościach. Należy tak zbijać puste bryły, by nie spowodowało to osunięcia się tych drugich poza platformę. Chodzi o to, by po rozebraniu całej konstrukcji i po wyeliminowaniu wszystkich pustych bryłek, jak najwięcej kolorowych pozostało na pomoście. Tylko i wyłącznie do gracza należy decyzja jakim rodzajem taktyki będzie się posługiwał znajdując się na konkretnej planszy. Bez względu na to czy zastosuje on system mądrego planowania konkretnych ruchów czy postawi na swoją zręczność i szybki refleks lub też połączy oba sposoby w jeden zawsze może powtórzyć próbę dla konkretnej planszy dzięki dostępnej opcji Restart.

Czy Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów? //Z początku, gdy zrozumiemy ogólne zasady gry, wydawać się może, że jest ona bardzo prosta, a dotarcie do końcowego układu nie będzie stanowiło dla nikogo najmniejszego problemu. Ta pozycja jest nieco bardziej rozbudowana pod tym względem oferując stopniowo coraz trudniejsze konstrukcje.

Shooting Blocks to ciekawa propozycja dla osób potrafiących szybko myśleć, kalkulować oraz przewidywać. Nie powala ona ogólną oprawą audiowizualną, ale z pewnością potrafi przyciągnąć do komputera na długie godziny i zapewnić dobrą rozrywkę.

Grę Shooting Blocks można pobrać w dziale: Po godzinach -> Gry -> Logiczne

Ponadto wszystkich miłośników gier, dla których gra na weekend to za mało, zapraszamy do naszego portalu Gamikaze. W tym tygodniu polecamy recenzję Red Faction: Armageddon, które powraca po części do korzeni znanej serii, a także zapowiedź wyczekiwanego od lat Aliens: Colonial Marines oraz test pada dla Xboksa 360 oraz PC od firmy Razer - Onza Tournament Edition.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Loadout na weekend
Loadout na weekend
Rafał Szramowiat
Retry? na weekend
Retry? na weekend
Rafał Szramowiat
Flickers na weekend
Flickers na weekend
Rafał Szramowiat
Firefall na weekend
Firefall na weekend
Rafał Szramowiat
Trove na weekend
Trove na weekend
Rafał Szramowiat
ArcheBlade na weekend
ArcheBlade na weekend
Rafał Szramowiat
Renegade X na weekend
Renegade X na weekend
Rafał Szramowiat
Komentarze (16)