Showmax trafia na Xboksa One, aplikacja jest już dostępna

Showmax trafia na Xboksa One, aplikacja jest już dostępna

30.08.2017 17:01

Można powiedzieć, że w końcu coś ruszyło się w kwestii aplikacji na Xboksa One. Po wersji Spotify przystosowanej do konsoli Microsoftu, dostaliśmy Showmax. Aplikacja dostępna jest już od dziś.

W początkowych założeniach Xbox One miał być nie tylko konsolą do gier, ale centrum multimedialnym w domu. Z czasem jednak coraz bliżej było mu do konsoli, a kluczową rolę odgrywały gry. To owszem dobry kierunek, bowiem gry powinny być priorytetem. Jednakże Xbox jako konsola i dodatkowo centrum multimedialne to jeszcze lepsza opcja. Wystarczy bowiem kupić tylko konsolę, a ona posłuży do grania, oglądania filmów, słuchania muzyki i korzystania z usług streamingowych.

Wcześniej dostaliśmy dostęp do Spotify. W końcu muzyki możemy bezpośrednio posłuchać na konsoli, a dodatkowo gracze otrzymali dedykowane playlisty. Jednakże to wprowadzenie Showmax jest wydarzeniem ciekawszym. Xbox najczęściej jest podłączony do TV, urządzenia, które najlepiej sprawdza się w wyświetlaniu obrazu.

Wcześniej jeśli ktoś nie miał SmartTV, to by móc oglądać produkcje Showmax na telewizorze, musiał korzystać z laptopa czy innych dodatkowych urządzeń, które trzeba było podłączyć, często męcząc się z kablami. Teraz posiadając Xboksa, wystarczy, że włączy konsolę by od razu na TV mieć dostęp do Showmaxa. Może to zrobić także po zakończeniu grania, nie musząc przełączać się pomiędzy różnymi urządzenia. To właśnie więc aplikacja Showmaxa może być tą bardziej przydatną na konsoli niż Spotify.

Nowi użytkownicy Showmax otrzymają 14-dniowy okres próbny. Pozwala to sprawdzić jakość usługi. Później za dostęp musimy miesięcznie płacić 19,90 zł .

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (20)