WindowsGrafikaNarzędzia dla fotografówSkinFiner
SkinFiner ikona

SkinFiner4.2

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

SkinFiner to łatwe w obsłudze narzędzie do edycji zdjęć, które oferuje możliwość automatycznego poprawienia i wygładzenia skóry widocznej na fotografiach.

Opisywany program wykorzystuje technologię inteligentnego wygładzania skóry, która sprawia, że prezentuje się ona na zdjęciach bardzo naturalnie. SkinFiner poprawia koloryt skóry, zmienia jej barwę, dostosowuje oświetlenie, jasność i kontrast. Narzędzie automatycznie wykrywa skórę widoczną na zdjęciach, a dodatkowo użytkownik sam może wskazać obszary przeznaczone do retuszu.

SkinFiner adresowany jest do osób, które mają dość ręcznego edytowania wybranych portretów. Charakteryzuje się szybkością działania i prostotą użytkowania, a dodatkowo umożliwia pracę w trybie wsadowym.

Aplikacja może działać w dwóch trybach: jako oddzielna aplikacja lub też wtyczka do popularnego oprogramowania graficznego Adobe Photoshop.

Obraz
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentChengzhu Li
Liczba pobrań698
Data aktualizacji4 sty 2022
Rozmiar pliku66.16 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
SkinFiner ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)