Skype dla Androida w końcu będzie dobrze wyglądał na tabletach

Skype dla Androida w końcu będzie dobrze wyglądał na tabletach

10.10.2013 13:32

Po aktualizacji Skype dla iOS, która to między innymi przystosowała komunikator do wyglądu systemu iOS 7, przyszła pora na wersję dla Androida. Nowy wygląd aplikacji został zaprezentowany w lipcu, wraz z wydaniem wersji 4.0. Wydana dziś wersja 4.4 wprowadza go również na tabletach.

Skype 4.4 przygotowany jest nie tylko dla tabletów z systemem Android, ale także dla Kindle Fire HD i Kindle Fire XHD. Nowocześniejszy interfejs aplikacji eksponuje ostatnie rozmowy i połączenia, a także wprowadza sporo poprawek związanych ze zmianą orientacji urządzenia. Osoby korzystające z ułatwień dostępu TalkBack również skorzystają na tej aktualizacji, gdyż wprowadza ona pełną obsługę jego mechanizmów.

Obraz

Zmianie interfejsu towarzyszy także wprowadzenie tych samych, co w wersji 4.0 dla smartfonów, zmian w systemie prowadzenia rozmów oraz poprawione znane błędy — na przykład resetowanie niektórych telefonów w momencie, kiedy aplikacja rejestruje połączenie przychodzące. Dzięki zmianom, podobnie jak na smartfonach, przy dobrym połączeniu będzie możliwe uzyskanie obrazu przy rozmowach wideo o nawet 4-krotnie wyższej rozdzielczości, niż do tej pory.

Skype 4.4 dla Androida można już pobrać z naszej bazy programów. Można tam znaleźć także wersję dla Windows.

Programy

Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (10)