Skype wprowadzi możliwość zostawienia komuś wiadomości wideo

Skype wprowadzi możliwość zostawienia komuś wiadomości wideo

06.12.2012 13:41

Podczas przeglądania warunków użytkowania bety Skype można znaleźć kilka ciekawostek dotyczących przyszłości programu. Wygląda na to, że Microsoft planuje umożliwić zostawianie znajomym wiadomości wideo.

W warunkach korzystania ze Skype można przeczytać, że użytkownicy płatnego Skype Premium będą mogli wysyłać i otrzymywać nieograniczoną liczbę wiadomości wideo i wszystkie wiadomości wideo, które wyślemy i otrzymamy, nie będą miały daty wygaśnięcia. Użytkownicy darmowych kont będą mogli wysyłać ograniczoną liczbę wiadomości w postaci filmów, ale nie wiadomo jeszcze ile, zaś otrzymywanie ograniczone nie będzie. Nagrania pozostawione przez użytkowników kont darmowych będą wygasać po 90 dniach.

Obraz

Skype ma zastąpić Windows Live Messengera na początku przyszłego roku i ma też być obecny na wszystkich urządzeniach z ekosystemu firmy z Redmond. Wprowadzenie możliwości wysyłania znajomym wiadomości w postaci filmów jest logicznym krokiem po wprowadzeniu do komunikatora typowej poczty głosowej i rozwiązaniem z pewnością lepszym niż MMS i wygodniejszym niż udostępnianie filmu w zewnętrznym serwisie, aby potem wysłać znajomym tylko odnośnik. A to przecież o wygodę chodzi. Nie jest jednak pewne, czy zobaczymy te możliwości już na początku przyszłego roku.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (13)