Śledź Zimową Olimpiadę w Soczi na urządzeniu mobilnym

Śledź Zimową Olimpiadę w Soczi na urządzeniu mobilnym08.02.2014 19:32
Śledź Zimową Olimpiadę w Soczi na urządzeniu mobilnym

Zmagania sportowców w Soczi śledzone są na całym świecie. Zapewne duża część z nas emocjonuje się, gdy Polacy walczą o medale na Zimowej Olimpiadzie. Warto zatem pobrać na swoje urządzenia mobilne oficjalne aplikacje, które są ciekawym źródłem wszelkich informacji o tym, co się dzieje w Soczi.[image=x1]Specjalnie na czas trwania Olimpiady Zimowej przygotowano oficjalne dwie aplikacje na smartfony i tablety. Pierwszą z nich jest Sochi 2014 Guide, która udostępnia wszelkie informacje o tym, co się dzieje w Soczi. Otrzymamy wgląd do kalendarza wydarzeń i zaplanujemy, co warto zobaczyć. W tym miejscu zakupimy także bilety na zawody (chociaż na ich kupowanie może być już zbyt późno) oraz na samolot czy pociąg. Osoby będące na miejscu, mogą wybrać się na spacer dzięki przewodnikowi w aplikacji. Prześledzimy także trasę, jaką pokonał olimpijski znicz, zmierzając do Soczi, obejrzymy kampus, a także prześledzimy bardzo bogate relacje zdjęciowe z tego, co się dzieje na Olimpiadzie Zimowej.

Druga propozycja to prawdziwe mięsko dla fanów sportu. Sochi 2014 Results jest świetnie przygotowaną aplikacją do śledzenia wyników w poszczególnych zawodach. Szczegółowy kalendarz pozwoli na przeanalizowanie dnia pod kątem zaplanowanych zawodów. Aplikacja może przypomnieć o zbliżających się wydarzeniach, które związane są z interesującymi nas dyscyplinami sportowymi, prześledzimy także szczegółowe informacje i fotorelacje. Bogata baza sportowców pozwoli na zapoznanie się ze statystykami i powiązanymi wiadomościami. To prawdziwy niezbędnik miłośnika sportów zimowych.

350046812033542081

Obie aplikacje wykonane zostały na bardzo wysokim poziomie. Przejrzysty interfejs, prosta obsługa i dostęp do olbrzymiej bazy informacji, to największe zalety oficjalnych aplikacji, wykonanych na potrzeby Zimowej Olimpiady w Soczi. Smucić może jedynie brak polskiej wersji językowej, która zapewne sprawiłaby, że serwowana treść mogłaby trafić do szerszego grona odbiorców. Obie aplikacje dostępne są na Androida (Guide, Results), iOS (Guide, Results) i Windows Phone (Guide, Results).

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (13)