Słowik1.0

WindowsEdukacja i naukaInne języki obceSłowik
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

Słowik to niewielka i całkowicie bezpłatna aplikacja, wspomagająca naukę słówek w obcych językach. Jej ideą jest nauka, która nie wymaga odrywania się od innych zajęć wykonywanych podczas codziennej pracy z komputerem.

Program funkcjonuje w systemie jako niewielkie okienko, które można umieścić w dowolnie wybranym miejscu ekranu i które zawsze będzie na wierzchu. Wyświetlane są w nim losowo wybrane słówka w wybranym przez użytkownika języku wraz z tłumaczeniem i informacją, jaka to część mowy. Kliknięcie w słówko przenosi do odpowiedniego hasła w wielojęzycznym słowniku online.

Aplikacja oferuje użytkownikowi możliwość poznania 10 nowych słów dziennie w 15 językach - czeskim, angielskim, estońskim, hiszpańskim, fińskim, francuskim, węgierskim, włoskim, łacińskim, litewskim, łotewskim, portugalskim, rosyjskim, słowackim. Zmiany języka można dokonać klikając prawym przyciskiem myszy w ikonę programu, dostępną w zasobniku systemowym.

Słowik nie wymaga stałego połączenia z Internetem. Dostęp do sieci wymagany jest jedynie w momencie uruchamiania programu, kiedy pobierana jest nowa lista słówek.

Udostępnij
Słowik 1.0wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
3.02 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań3 744
Data aktualizacji10 paź 2011
Rozmiar pliku3.89 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)