slowmoVideo 0.3.1

Strona główna Windows Multimedia Tworzenie i edycja filmów
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

slowmoVideo to darmowa aplikacja przeznaczona do tworzenia efektów slow motion. Za pomocą narzędzia możemy zwolnić wybrany klip wideo nawet do prędkości 0.01.

Aplikacja w prosty sposób pozwala sprawnie spowolnić lub przyspieszyć niemal każdy materiał wideo. slowmoVideo obsługę dużej ilości formatów zawdzięcza bibliotece ffmpeg, która niezbędna jest do korzystania z programu. By efekt slowmo był bardziej realistyczny program oferuje również funkcję generowania efektu motion blur. W przypadku tworzenia efektu slow motion z klipów wideo o stosunkowo niskiej ilości klatek na sekundę aplikacja stara się za pomocą swoich algorytmów przewidzieć w jakim kierunku przesuwają się piksele i na podstawie zebranych danych stworzyć nieistniejące klatki.

slowmoVideo współpracuje z dowolnymi kartami graficznymi obsługującymi. Wprowadzanie efektów zwolnienia i przyspieszenia klipu wideo odbywa się za pomocą manipulowania krzywymi na osi czasu.

Uwaga!

  • Do prawidłowego działania aplikacja slowmoVideo wymaga pobrania narzędzia ffmpeg skompilowanego przez Zeranoe (32-bit Builds (Static)). Po rozpakowaniu paczki należy skopiować plik ffmpeg.exe z katalogu bin i umieścić go w głównym folderze programu slowmoVideo.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #4 13.04.2013 22:56

drogi H3heszky.
czy posiadasz dobry komputer ? , bo możesz mieć zasłaby albo komp cały albo sam procesor

Fafrocel   10 #3 05.04.2013 16:06

Taki przykładowy filmik jakie efekty udało mi się na szybko uzyskać:
http://youtu.be/ZooMQb5BR5A

Fafrocel   10 #2 04.04.2013 10:08

Można uzyskać bardzo dobre efekty ale aplikacja wymaga jeszcze dużo pracy. Na moim PC wykorzystuje tylko jeden rdzeń procesora i przez to renderowanie jest dosyć wolne. Ale nie ma co narzekać, dobrze że są takie alternatywy.

  #1 03.04.2013 18:09

Totalna porażka. Nie działa na XP, wiem, bo próbowałem na 2 kompach i dałem koledze, żeby spróbował. Też do bani.
NIE MACIE NAWET CO POBIERAĆ..
W dodatku instalacja jest długa i denna.. musisz skakać po 2 stronach, a potem czekać ok. 50 min, aż Ci się zainstaluje plik, który nie ma nawet 100 mb.. ŻENADA! Po wszystkim okazuje się,
że plik nie działa i jak się go uruchomi komp się nie wyłącza nawet jak klikam na procesorze, trzeba odłączać od prądu..