slowmoVideo 0.6

Strona główna Windows Multimedia Tworzenie i edycja filmów
Pobie​rz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

slowmoVideo to darmowa aplikacja przeznaczona do tworzenia efektów slow motion. Za pomocą narzędzia możemy zwolnić wybrany klip wideo nawet do prędkości 0.01.

Aplikacja w prosty sposób pozwala sprawnie spowolnić lub przyspieszyć niemal każdy materiał wideo. slowmoVideo obsługę dużej ilości formatów zawdzięcza bibliotece ffmpeg, która niezbędna jest do korzystania z programu. By efekt slowmo był bardziej realistyczny program oferuje również funkcję generowania efektu motion blur. W przypadku tworzenia efektu slow motion z klipów wideo o stosunkowo niskiej ilości klatek na sekundę aplikacja stara się za pomocą swoich algorytmów przewidzieć w jakim kierunku przesuwają się piksele i na podstawie zebranych danych stworzyć nieistniejące klatki.

slowmoVideo współpracuje z dowolnymi kartami graficznymi obsługującymi. Wprowadzanie efektów zwolnienia i przyspieszenia klipu wideo odbywa się za pomocą manipulowania krzywymi na osi czasu.

Uwaga!

  • Do prawidłowego działania aplikacja slowmoVideo wymaga pobrania narzędzia ffmpeg skompilowanego przez Zeranoe (32-bit Builds (Static)). Po rozpakowaniu paczki należy skopiować plik ffmpeg.exe z katalogu bin i umieścić go w głównym folderze programu slowmoVideo.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!