r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

slowmoVideo 0.3.1

Strona główna Windows Multimedia Tworzenie i edycja filmów
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

slowmoVideo to darmowa aplikacja przeznaczona do tworzenia efektów slow motion. Za pomocą narzędzia możemy zwolnić wybrany klip wideo nawet do prędkości 0.01.

Galeria programu

Aplikacja w prosty sposób pozwala sprawnie spowolnić lub przyspieszyć niemal każdy materiał wideo. slowmoVideo obsługę dużej ilości formatów zawdzięcza bibliotece ffmpeg, która niezbędna jest do korzystania z programu. By efekt slowmo był bardziej realistyczny program oferuje również funkcję generowania efektu motion blur. W przypadku tworzenia efektu slow motion z klipów wideo o stosunkowo niskiej ilości klatek na sekundę aplikacja stara się za pomocą swoich algorytmów przewidzieć w jakim kierunku przesuwają się piksele i na podstawie zebranych danych stworzyć nieistniejące klatki.

slowmoVideo współpracuje z dowolnymi kartami graficznymi obsługującymi. Wprowadzanie efektów zwolnienia i przyspieszenia klipu wideo odbywa się za pomocą manipulowania krzywymi na osi czasu.

Uwaga!

  • Do prawidłowego działania aplikacja slowmoVideo wymaga pobrania narzędzia ffmpeg skompilowanego przez Zeranoe (32-bit Builds (Static)). Po rozpakowaniu paczki należy skopiować plik ffmpeg.exe z katalogu bin i umieścić go w głównym folderze programu slowmoVideo.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #4 13.04.2013 22:56

drogi H3heszky.
czy posiadasz dobry komputer ? , bo możesz mieć zasłaby albo komp cały albo sam procesor

Fafrocel   9 #3 05.04.2013 16:06

Taki przykładowy filmik jakie efekty udało mi się na szybko uzyskać:
http://youtu.be/ZooMQb5BR5A

Fafrocel   9 #2 04.04.2013 10:08

Można uzyskać bardzo dobre efekty ale aplikacja wymaga jeszcze dużo pracy. Na moim PC wykorzystuje tylko jeden rdzeń procesora i przez to renderowanie jest dosyć wolne. Ale nie ma co narzekać, dobrze że są takie alternatywy.

  #1 03.04.2013 18:09

Totalna porażka. Nie działa na XP, wiem, bo próbowałem na 2 kompach i dałem koledze, żeby spróbował. Też do bani.
NIE MACIE NAWET CO POBIERAĆ..
W dodatku instalacja jest długa i denna.. musisz skakać po 2 stronach, a potem czekać ok. 50 min, aż Ci się zainstaluje plik, który nie ma nawet 100 mb.. ŻENADA! Po wszystkim okazuje się,
że plik nie działa i jak się go uruchomi komp się nie wyłącza nawet jak klikam na procesorze, trzeba odłączać od prądu..

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.