WindowsEdukacja i naukaSłowniki i translatorySłownik francusko-polski polsko-francuski

Słownik francusko-polski polsko-francuskiLAVILLE

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

Multimedialny słownik francusko-polski polsko-francuski LAVILLE to prosty w obsłudze program będący pomocą w nauce języka francuskiego.

Słownik zawiera około 33000 haseł i zwrotów współczesnego języka polskiego i francuskiego, oryginalną wymowę blisko 5000 najważniejszych słów i wyrażeń, podstawową terminologię z zakresu m.in. informatyki, biznesu, medycyny, sportu i finansów, fonetyczny zapis wymowy haseł francuskich, wyrażenia idiomatyczne, nazwy geograficzne francuskie i polskie oraz przewodnik kulinarny. Ponadto w słowniku istnieje możliwość dodawania wybranych słówek do notatnika, które następnie można przeglądać oraz wydrukować, wyszukiwania dowolnejfrazy w definicjach wszystkich słów (opcja wyszukiwania zaawansowanego). Słownik zawiera słownictwo powstałe w ostatnich latach, nie notowane przez inne słowniki.

LAVILLE jest przeznaczony dla osób rozpoczynających naukę języka francuskiego, dla turystów polskich i zagranicznych oraz dla wszystkich innych jako podręczna pomoc.

Uwaga!

  • Wersja testowa daje dostęp jedynie do słów zaczynających się na litery A, B i C.
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań14 882
Data aktualizacji20 lut 2009
Rozmiar pliku7.69 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (demo)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (11)