WindowsEdukacja i naukaJęzyk polskiSłownik synonimów

Słownik synonimów2.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

Słownik synonimów to prosta, ale bardzo przydatna podczas redagowania różnego typu tekstów aplikacja, stworzona przez Kamila Mierzejewskiego.

Program stworzony został z myślą o osobach, które podczas pisania wypracowań, recenzji, opisów itp. często miewają problem z powtórzeniami. Z jego pomocą użytkownik dużo szybciej niżeli w przypadku słowników w wersji papierowej wyszuka synonimy dla wskazanych przez siebie fraz. Słownik synonimów dysponuje bazą ponad 36 000 słów, pośród których poruszanie ułatwia wbudowana wyszukiwarka, charakteryzująca się dużą szybkością pracy.

Zaletą aplikacji jest niezwykle prosty interfejs graficzny, który dodatkowo może zostać dostosowany do preferencji użytkownika. Możliwa jest zmiana rozmiaru, typu oraz koloru czcionki i poszczególnych elementów programu. Pracę z programem dodatkowo ułatwiają skróty klawiszowe.

Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
4.410 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań11 772
Data aktualizacji20 paź 2010
Rozmiar pliku0.89 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (2)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (22)