Słynna Prisma debiutuje na Androidzie – uważaj na podróbki z Google Play

Słynna Prisma debiutuje na Androidzie – uważaj na podróbki z Google Play

25.07.2016 10:22, aktual.: 25.07.2016 10:34

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Prisma – narzędzie do transformacji zdjęć w obrazkiprzypominające dzieła znanych mistrzów pędzla – zdobyło wielkąpopularność na iOS-ie, stając się wręcz modowym trendem wserwisach społecznościowych. Niestety nie miało swojej wersji naAndroida. Skazywało to użytkowników smartfonów z systememGoogle’a do proszenia o pomoc znajomych z Jabłuszkami lubtestowania rozmaitychzamienników. Z tym już jednak koniec, Prisma oficjalniezadebiutowała na Androidzie.

Kilka tygodni po premierze na iOS-ie, oficjalna wersja klientausługi, który oferuje inteligentne filtry do przetwarzania zdjęć,znalazła się w sklepie Google Play. W praktyce niczym się nieróżni od wersji na iOS-a – zdjęcia przetwarzane są zdalnie, narosyjskich serwerach, co jak wiadomo, wielu użytkownikom się niepodobało.

Wszystko, tylko nie Prisma: Google naprawdę musi dopracować swoją wyszukiwarkę
Wszystko, tylko nie Prisma: Google naprawdę musi dopracować swoją wyszukiwarkę

W wypadku androidowej Prismy dochodzi jednak jeszcze jedenproblem, mianowicie jakość wyszukiwarki Google Play i stanmoderacji aplikacji przez Google (a raczej jego brak. Wyszukującaplikację w sklepie zobaczymy wszystko, tylko nie oficjalną Prismę.Są tu mniej lub bardziej udane klony aplikacji, zwykle zajmującesię bardzo agresywnym przedstawianiem reklam.

Dlatego odsyłamy Was bezpośrednio do naszej bazy oprogramowania,z Prismą prosto ze studia Prisma Labs, inc. Oprócz wersji naAndroidaoczywiście wciąż jest dostępna wersja na iOS-a.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (14)