bDZVOUcB
Snake Rewind ikona

Snake Rewindversion 1.1.0.1

Strona głównaiOSGryZręcznościoweSnake Rewind
Pobierz program
w oficjalnym sklepie App Store
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Snake Rewind to dzieło autora klasycznego, wydanego w 1997 roku na telefony firmy Nokia Węża. Choć gra nie odróżnia się zbytnio od setek stworzonych w tym czasie klonów, warto poświęcić jej chwilę uwagi.

bDZVOUcD

Snake Rewind oferuje nam 10 różnych misji, każda różni się wyglądem i konstrukcją planszy. Klasyczna, znana z pierwowzoru jest dostępna dopiero na sam koniec. Aby przejść do kolejnej należy wykonać wszystkie misje na obecnej planszy. Jest też możliwość pójścia na skróty i skorzystania z mikropłatności. To kolejny element, który dopasowuje grę do dzisiejszych standardów. Płacić możemy nie tylko za szybsze wykonanie zadań, a co za tym idzie odblokowanie kolejnych misji, ale również dodatkowe ulepszenia. Walutą są owoce, które możemy zdobyć także podczas gry. Dzięki temu mikropłatność choć obecna, nie jest uciążliwa i niezbędna. O wiele bardziej irytują reklamy na początku każdej rozgrywki.

Problemem w tego typu grach bywa sterowanie. Snake Rewin oferuje nam dwa tryby. Pierwszy, a zarazem domyślny opiera się na podzieleniu ekranu na cztery strefy odpowiadające za poruszanie w górę, dół, lewo i prawo. Ich rozmieszczenie nie jest jednak stałe i zależy od położenia węża. Linia góra/dół zawsze będzie przebiegała na wysokości jego głowy. Aby lepiej je wyczuć, warto włączyć w opcjach podpowiedzi w formie linii. Trzeba przyznać autorom, że wraz z wibracjami jest to chyba najlepsze rozwiązanie, być choć trochę zbliżyć się do odczuć z klasycznych przycisków. Drugi model sterowania oparto na gestach. Gra pozwala na zabawę w trybie poziomym jak i pionowym.

Snake Rewind to dobra kontynuacja, choć niestety nie znajdziemy w niej nic wybitnego. Fani węża otrzymali kolejny tytuł, który może ich przykuć na kilka godzin do ekranu telefonu. Warto dać grze szansę zwłaszcza, że dostępna jest za darmo.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Liczba pobrań55
Data aktualizacji10 lis 2015
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Snake Rewind ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDZVOUdi
bDZVOUdz