Söldner: Secret Wars Community Edition na weekend

Söldner: Secret Wars Community Edition na weekend

Redakcja
02.09.2011 18:52, aktualizacja: 08.09.2011 16:41

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy grę Söldner: Secret Wars Community Edition - następującą po 7 latach reedycję pozycji o praktycznie tym samym tytule - Söldner: Secret Wars, z tą jednak różnicą, że w Community Edition gramy za darmo.

To w dalszym ciągu widziany z perspektywy pierwszej lub trzeciej osoby taktyczny, militarny FPS osadzony silnie w realiach współczesnych konfliktów wojennych. Akcja gry toczy się na terenie pomiędzy Syberią, a Alaską na obszarze dwukrotnie przewyższającym powierzchnię Europy.

Twoja przeglądarka nie obsługuje Flasha i HTML5 lub wyłączono obsługę JavaScript...jwplayer("soldner360pmp4").setup({height: 294, width: 480, duration: 104, autostart: false, plugins: "gapro-1", "gapro.accountid":"UA-3114185-1", "gapro.idstring":"soldner-360p.mp4", image: "http://images.dpcdn.pl/ImageProxy.ashx?file=Video/20110902182634.jpg&height=360&width=640&crop=1", "controlbar.position":"bottom", modes: [{ type: "flash", src: "http://storage.dobreprogramy.pl/video/player57/player.swf", config: { provider: "http", "http.startparam":"start", levels: [ { bitrate: 768, file: "http://storage.dobreprogramy.pl/video/gry/soldner-360p.mp4", width: 640 }, { bitrate: 3000, file: "http://storage.dobreprogramy.pl/video/gry/soldner-720p.mp4", width: 1280 } ] } },{ type: "html5", config: { provider: "video", levels: [ { bitrate: 768, file: "http://storage4.dobreprogramy.pl/video/gry/soldner-360p.mp4", width: 640 }, { bitrate: 3000, file: "http://storage4.dobreprogramy.pl/video/gry/soldner-720p.mp4", width: 1280 }] } } ] }); Gracz wciela się w rolę najemnika-przywódcy, którego głównym zadaniem jest wykonanie stawianego przed nim losowo jednego z trzech konkretnych zadań, w które wplecione są różne cele do wykonania. W Söldner: Secret Wars Community Edition możemy prowadzić działania wojenne na morzu, lądzie oraz w powietrzu. Do dyspozycji oddano nam kilkadziesiąt maszyn bojowych, którymi możemy dowolnie poruszać się po dostępnych mapach. Dzięki zaoferowanej przez twórców pełnej swobodzie działania możemy w pełni wykazać się zdolnościami bojowymi wprowadzając do gry najróżniejsze taktyki, metody i koncepcje służące realizacji zadanej misji.

Akcja w grze nie toczy się w imponującym tempie. Każde nasze działanie jest zaplanowane i ma konkretny cel. Gra niejednokrotnie wymaga zastanowienia, dobrej kalkulacji i właściwej oceny sytuacji sprawiając, iż zamienia się ona często w militarną skradankę.

Dzięki zaawansowanemu systemowi odwzorowania otoczenia i przestrzeni będących w zasadzie kopią tego co w rzeczywistości oraz całemu dostępnemu w grze arsenałowi pochodzącemu wprost z laboratoriów badawczych przemysłu zbrojeniowego, gra wygląda bardzo realnie i pozwala w pełni wczuć się w atmosferę wojny.

Grę Söldner: Secret Wars Community Edition można pobrać w dziale: Po godzinach -> Gry -> FPS

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Lambda Wars na weekend
Lambda Wars na weekend
Rafał Szramowiat
Loadout na weekend
Loadout na weekend
Rafał Szramowiat
Retry? na weekend
Retry? na weekend
Rafał Szramowiat
Flickers na weekend
Flickers na weekend
Rafał Szramowiat
Firefall na weekend
Firefall na weekend
Rafał Szramowiat
Trove na weekend
Trove na weekend
Rafał Szramowiat
ArcheBlade na weekend
ArcheBlade na weekend
Rafał Szramowiat
Komentarze (27)