Soundtrack Attack na weekend: poczuj rytm z serialu Steven Universe

Soundtrack Attack na weekend: poczuj rytm z serialu Steven Universe

Soundtrack Attack na weekend: poczuj rytm z serialu Steven Universe
22.07.2017 10:34

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej tym razem proponujemy Wam mobilną grę muzyczną, przypominającą nieco „Guitar Hero”. „Soundtrack Attack” to produkcja firmowana przez Cartoon Network, osadzona w świecie popularnego ostatnio serialu animowanego „Steven Universe”.

W „Soundtrack Attack” gracz wciela się w klejnot wybranego typu, który przybywa z kosmosu na Ziemię i spotyka bohaterów serialu. Do wyboru mamy 3 rodzaje, można je ponadto dowolnie ubrać i nadać wyjątkowy kolor. Celem gry jest oczywiście ochrona Ziemi przed przybyszami z kosmosu o złych zamiarach.

Gra została podzielona na kilka plansz, z których każda składa się z kilkudziesięciu krótkich poziomów. Przechodzenie ich przypomina endless runner, ale gracz musi wykazać się nie tyle zręcznością, co wyczuciem rytmu. Podobnie jak w „Guitar Hero”, po torze spadają krążki zsynchronizowane z muzyką i trzeba dotknąć ekran w momencie, gdy zbliżają się do końca.

W tle można obserwować, jak nasza postać pokonuje kolejne przeszkody na planszy. Każdy z poziomów jest oceniany gwiazdkami, których odpowiednia liczba w sumie pozwala odblokować kolejny etap gry. Ponadto można zbierać monety z klejnotami i wymieniać na dodatki dla postaci.

Soundtrack Attack” znajdziecie w naszej bazie gier dla Androida i iOS-a. Polecamy też obejrzenie kilku odcinków serialu „Steven Universe” – ma niepowtarzalny urok, charakterystyczny sposób animacji i wypełnia oglądających optymizmem.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)