Specjalna edycja CorelDRAW Graphics Suite X6 w nowej, atrakcyjnej cenie

Specjalna edycja CorelDRAW Graphics Suite X6 w nowej, atrakcyjnej cenie
Paweł Piskurewicz

27.02.2015 12:47

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Znana z produkcji oprogramowania graficznego firma Corel wprowadziła na nasz rynek specjalną edycję pakietu CorelDRAW Graphics Suite X6. W atrakcyjnej cenie otrzymujemy kilka przydatnych programów na licencji dla jednego stanowiska, a do tego takie atrakcje jak bogata biblioteka fontów czy clipartów.

Nie jest to najnowsza wersja pakietu. O premierze oraz promocji na CorelDRAW Graphics Suite X7 wspominaliśmy w ubiegłym roku. W skład CorelDRAW Graphics Suite X6 Special Edition wchodzą narzędzia do tworzenia skalowalnych grafik wektorowych, edycji zdjęć, składania dokumentów czy też wyszukiwania zasobów cyfrowych. Pomimo upływu czasu wciąż stanowią dobrą alternatywę, zwłaszcza dla małych firm. Na liście programów znalazły się:

  • CorelDRAW X6 — aplikacja do tworzenia ilustracji wektorowych i dokumentów,
  • Corel PHOTO-PAINT X6 — aplikacja do edycji zdjęć,
  • Corel PowerTRACE X6 — narzędzie do przekształcania grafiki bitmapowej na postać wektorową,
  • Corel Website Creator X6 — aplikacja do projektowania witryn internetowych,
  • Corel CONNECT™ X6 — wyszukiwarka zasobów cyfrowych,
  • PhotoZoom Pro 2 — moduł dodatkowy programu PHOTO-PAINT do powiększania obrazów cyfrowych.

Przewodnik wideo po pakiecie CorelDRAW® Graphics Suite X6

Dodatkowo pakiet został wzbogacony o 10 000 clipartów i obrazów cyfrowych w wysokiej jakości, 1000 zdjęć w wysokiej rozdzielczości, 1000 czcionek OpenType, 350 profesjonalnie zaprojektowanych szablonów, 2000 szablonów na pojazdy oraz 800 ramek i deseni. Do tego otrzymujemy ponad dwie godziny materiałów szkoleniowych. Pakiet CorelDRAW Graphics Suite X6 Special Edition objęty jest 30-dniową gwarancją.

Cena detaliczna ma wynieść 950 zł netto (bez podatku VAT). Choć pakiet jest dostępny od dzisiaj, kilka dni może potrwać, zanim pojawi się w ofercie sklepów. Wbrew trendom panującym w branży, produkty Corela dostępne będą jedynie w wersji pudełkowej, nie ma tu mowy o żadnych chmurach czy subskrypcjach.

Osoby, dla których możliwości tego oprogramowania wydadzą się zbyt ograniczone, mogą oczywiście zaktualizować je do najnowszej wersji CorelDRAW Graphics Suite X7 na normalnych warunkach.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (48)