bDTSVxvp
Splashy Cats: Endless ZigZag ikona

Splashy Cats: Endless ZigZag1.0.31

Strona głównaAndroidGryZręcznościoweSplashy Cats: Endless ZigZag
Pobierz program
w oficjalnym sklepie Google Play
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Splashy Cats: Endless ZigZag to gra zręcznościowa, w której sterujemy kotem płynącym po rzecznym labiryncie. Zadaniem gracza jest wytrwać jak najdłużej na planszy i zbierać kolejne złote skrzynie.

bDTSVxvr

Gra oferuje bardzo dynamiczną rozrywkę, osadzoną w ładnej dla oka, komiksowej scenerii. Trafiamy do bajkowego labiryntu rzecznego, po którym płynie sterowany przez nas kot. Labirynt jest kręty, a zadaniem gracza jest dotykać ekranu w odpowiednim momencie, aby uniknąć zderzenia z elementami nabrzeża. Kolizja oznacza bowiem, że zabawa zaczyna się od nowa.

Podczas spływu przez wodny labirynt na trasie znajdziemy skrzynki oznaczone ikoną kociej łapki. To waluta w grze, potrzebna do tego, aby odblokować dostęp do kolejnych postaci, którymi będziemy sterować.

Niecierpliwi mogą zaś skorzystać z opcji mikropłatności, za pomocą których można szybciej kupić dostęp do nowych figurek w grze, a także wyłączyć reklamy.

Grę Splashy Cats można zintegrować z usługą Gry Google Play. Ten krok pozwoli zapisywać wyniki osiągane w grze w chmurze Google, a także porównywać je z tymi osiąganymi przez innych użytkowników aplikacji.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
-.-
ProducentArtik Games
Liczba pobrań67
Data aktualizacji28 cze 2017
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
Splashy Cats: Endless ZigZag ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDTSVxvW
bDTSVxwn