Spotify Premium Duo to nowa oferta dla par. W pierwszej kolejności rusza w Polsce

Spotify Premium Duo to nowa oferta dla par. W pierwszej kolejności rusza w Polsce
Redakcja

28.03.2019 20:29

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Spotify rozszerzyło swoją ofertę o nowy typ abonamentu. Oto Spotify Premium Duo.

Użytkownicy mieli dotychczas trzy opcje korzystania z oferty: darmowe konto dające okrojony dostęp do usługi, konto Premium za 19,99 zł oraz rodzinne konto Premium za 29,99 zł dla maksymalnie sześciu osób. Teraz dochodzi do tego czwarty wariant.

Spotify Premium Duo to oferta dla dwóch osób mieszkających pod jednym dachem

Nowy model subskrypcyjny wyceniono na 24,99 zł, więc plasuje się dokładnie między abonamentem dla jednej osoby a rodzinnym. W ramach pakietu użytkownicy otrzymują dwa niezależne konta Premium.

Podobnie jak w przypadku subskrypcji rodzinnej, tak i tutaj oferta skierowana jest do osób mieszkających pod jednym dachem. Podczas zakładania konta należy więc przedstawić dokumenty świadczące o miejscu zamieszkania.

Użytkownicy kont Premium Duo otrzymają dostęp do specjalnej playlisty Duo Mix

Duo Mix to spersonalizowana playlista, na której lądować będą utwory wpisujące się w gust obu użytkowników. Algorytmy mają analizować ich muzyczne preferencje, by następnie znaleźć wspólny mianownik.

W widoku playlisty widoczny jest ponadto specjalny przycisk, który pozwala przełączyć się między muzyką relaksującą oraz energetyczną.

Spotify tłumaczy, że algorytmy potrzebują czasu do działania, więc playlista zacznie zapełniać się po utworami po około dwóch tygodniach. Później częstotliwość odświeżania ma zależeć od tego, jak często użytkownicy słuchają muzyki.

Nowa oferta Spotify Mix w pierwszej kolejności w Polsce

Oferta Premium Duo wdrażana jest stopniowo, ale Polska załapała się na listę pierwszych krajów, w których już jest dostępna. Oprócz nas z nowego typu subskrypcji korzystać mogą jeszcze mieszkańcy Kolumbii, Chile, Danii oraz Irlandii.

Aplikację Spotify na Androida i iOS znajdziecie w naszej bazie.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (27)