Spotify Premium na 3 miesiące w cenie jednego. Promocja nie dla wszystkich

Spotify Premium na 3 miesiące w cenie jednego. Promocja nie dla wszystkich

Trwa promocja na Spotify Premium (Photo Illustration by Jakub Porzycki/NurPhoto via Getty Images)
Trwa promocja na Spotify Premium (Photo Illustration by Jakub Porzycki/NurPhoto via Getty Images)
Źródło zdjęć: © NurPhoto via Getty Images | NurPhoto
Oskar Ziomek
08.09.2021 14:20

Użytkownicy Spotify, którzy zrezygnowali z pakietu Premium mają powód, by rozważyć powrót do korzystania z płatnej wersji. Trwa właśnie promocja, dzięki której w praktyce można zyskać 2 miesiące Spotify Premium za darmo.

Chodzi o promocję "Wróć do Premium", na której do 28 września mogą skorzystać obecni użytkownicy Spotify - pod jednym warunkiem. Oferta kierowana jest wyłącznie do tych użytkowników, którzy kiedyś korzystali już z Premium w usłudze i zrezygnowali z tego pakietu przed sierpniem 2021 roku.

Jeśli jesteś taką osobą i chcesz wrócić do Premium w Spotify, dostaniesz 3 miesiące pakietu za 19,99 zł. W praktyce oznacza to dwa miesiące Premium za darmo, bo w normalnych warunkach tyle kosztuje dostęp na jeden miesiąc. W pakiecie użytkownik zyskuje możliwość słuchania muzyki bez reklam, opcję ręcznego wybierania konkretnych utworów oraz odtwarzania offline.

Informacje o promocji na stronie Spotify
Informacje o promocji na stronie Spotify© dobreprogramy | Oskar Ziomek

Warto pamiętać, że Spotify oferuje również inne plany, które są opłacalne w konkretnych sytuacjach. I tak na przykład pakiet Family oferuje w praktyce 6 kont za 29,99 zł, ale jest dodatkowy warunek - wszyscy użytkownicy muszą mieszkać pod jednym dachem.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:dobreprogramy
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (20)