Spotify Premium za darmo nawet na dwa lata – Orange muzyką chce przyciągnąć do planów Smart

Spotify Premium za darmo nawet na dwa lata – Orange muzyką chce przyciągnąć do planów Smart

Spotify Premium za darmo nawet na dwa lata – Orange muzyką chce przyciągnąć do planów Smart
30.09.2016 14:35

Abonenci Orange’a będą mogli teraz korzystać z zasobówmuzyki dostępnych w serwisie Spotify bez ograniczeń – i to zadarmo. Wybierając ofertę Smart Plan LTE dostaną darmowy dostęp doSpotify Premium nawet na dwa lata. Użytkownicy pozostałych planówSmart dostaną darmowe Spotify Premium na trzy miesiące.

Już od dzisiaj klienci Orange mogą skorzystać z ponad 30milionów utworów. Oferta Smart Plan LTE od 80 zł miesięcznie (ztelefonem) lub 59,99 zł (bez telefonu) pozwala za 0 złotychkorzystać ze Spotify Premium przez 24 miesiące. W pozostałychplanach taryfowych Smart Plan, Spotify Premium darmowe będzie przeztrzy miesiące.

Telekom przypomina, że mając Spotify Premium nie tylko możemysłuchać muzyki bez reklam, ale też odtwarzać ulubione utwory bezdostępu do Internetu, wygodnie tworzyć własne playlisty, dzielićsię nimi z przyjaciółmi przez media społecznościowe, a takżesłuchać spersonalizowanych zestawów muzycznych dzięki playlistomOdkryj w tym tygodniu, Radar premier oraz składankom Daily Mix.

Usługę należy aktywować na stronie spotify.orange.pl.Dodatkowo Orange oferuje pakiet gigabajtów na muzykę, kosztujący4,99 zł miesięcznie. Po jego aktywacji dla Spotify będziemy mielinieograniczoną ilość ruchu sieciowego na strumieniowanie muzyki.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (25)