Spotify w wersji na Xboksa dostosowane do pada i z playlistami dla graczy

Spotify w wersji na Xboksa dostosowane do pada i z playlistami dla graczy

Spotify w wersji na Xboksa dostosowane do pada i z playlistami dla graczy
08.08.2017 19:58

Aplikacja Spotify do tej pory była dostępna wyłącznie na jedną konsolą – PlayStation. Zmienia się to dzisiaj, bowiem oficjalnie Spotify trafia także na Xboksa One. Z tej okazji przygotowano dla graczy kilka bonusów.

W końcu użytkownicy Xboksa One będą mogli słuchać swojej ulubionej biblioteki muzyki także na konsoli. Aplikacja jest już dostępna w sklepie Xbox Store i by zacząć z niej korzystać, wystarczy ją pobrać i zalogować się na konto Spotify.

Ze Spotify na Xboksie One można korzystać także podczas grania. Wspierana jest funkcja odtwarzania muzyki w tle. Ponadto dzięki Spotify Connect odtwarzaczem można sterować za pomocą smartfonu z zainstalowaną aplikacją Spotify, tak samo jak w przypadku aplikacji skierowanej na komputery. Nie będziemy więc musieli przerywać gry by zmienić piosenkę.

Obraz

Interfejs aplikacji na Xboksa został stworzony z myślą o sterowaniu padem i składa się z dużych kafelków i elementów, dobrze widocznych podczas siedzenia na kanapie przed telewizorem.

Z okazji premiery przygotowano dla graczy specjalne playlisty. Wśród stworzonych playlist znajdziemy Epic Gaming czy Power Gaming. Dodatkowo Major Nelson, specjalista od Xboksa, udostępnił playlistę ze swoją ulubioną muzyką.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (16)