SRWare Iron z lepszą obsługą MathML

Kuba Pawlak

22.01.2013 12:07

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Pojawiła się już 24. wersja przeglądarki internetowej SRWare Iron bazującej na Google Chrome. Została ona stworzona przez niemieckich programistów w odpowiedzi na niezadowolenie użytkowników wynikające z polityki prywatności stosowanej w produkcie Google.

Aplikacja bazuje na otwartym kodzie przeglądarki Chrome i na pierwszy rzut oka niczym się od niej nie różni. Zarówno interfejs użytkownika, jak również funkcjonalność oferowana przez SRWare Iron jest identyczna jak w oprogramowaniu firmy Google. Użytkownik ma do dyspozycji mechanizm przeglądania na kartach, funkcję przypinania i przemieszczania kart pomiędzy wieloma oknami, wbudowany menedżer pobierania plików, mechanizm blokowania wyskakujących okienek pop-up czy wygodny pasek do tłumaczenia stron internetowych.

Obraz

W najnowszej wersji przeglądarki SRWare Iron oznaczonej numerkiem 24 znajdziemy wszystkie nowe funkcje jakie pojawiły się w Chromium 24. Wśród głównych zmian wprowadzonych w tym wydaniu programiści wskazują poprawki bezpieczeństwa oraz udoskonaloną obsługę MathML (matematycznego języka znaczników). Ponadto poprawiono szybkość działania samej aplikacji.

Przeglądarkę SRWare Iron 24.0.1350.0 można pobrać z naszego serwisu w dziale Programy → Internet i komunikacja → Przeglądanie stron WWW.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (30)