Stabilny Lawnchair dostępny. Zrób sobie ze smartfonu Google Pixel, ale lepszy

Stabilny Lawnchair dostępny. Zrób sobie ze smartfonu Google Pixel, ale lepszy

Stabilny Lawnchair dostępny. Zrób sobie ze smartfonu Google Pixel, ale lepszy
13.06.2018 14:16, aktualizacja: 14.06.2018 09:00

Launcher o wdzięcznej nazwie Lawnchair, pozwala korzystać z możliwości Pixel Launchera na urządzeniach z Androidem bez uprawnień roota. Aplikacja została wydana w wersji stabilnej po roku prac.

Lawnchair dojrzał do wydania stabilnej wersji v1. Na razie autorzy gwarantują prawidłową pracę na Androidzie 8.0 Oreo, ale nie sprawiał problemów także na wersji 7.0. Dzięki temu, że jest to port funkcji z Pixel Launchera pod zupełnie nową nazwą, mógł znaleźć się w Google Play. Na szczególną uwagę zasługuje integracja z osobnym ekranem Google Feed (do niedawna Google Now), który można włączyć po instalacji dodatku Lawnfeed, także wydanego w nowej wersji. Ekran Google Feed znajduje się „na lewo” od ekranu głównego.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Ponadto Launcher przynosi nam możliwość zmiany rozmiaru siatki aplikacji, ikon i przezroczystości „szuflady”. Mamy też konfigurowalny dock na dole ekranu (obecnie standard), obsługę pakietów ikon czy możliwość rozmywania elementów interfejsu. Można oczywiście pobrać kolor dominujący z tapety i skorzystać z modnego, ciemnego motywu, co daje bardzo elegancki efekt. Nie zabrakło skrótów z Androida Oreo i kropek sygnalizujących powiadomienia. Wizualnie Lawnchair niewiele różni się od domyślnego Launchera na smartfonach Pixel, ale ma o wiele więcej możliwości konfiguracji.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Launcher ma także czarną skórkę, która doskonale sprawdzi się na ekranach AMOLED.

Najnowszą wersję aplikacji Lawnchair znajdziecie w naszej bazie, w dziale Launchery. Warto wiedzieć, że jego źródła wciąż są otwarte i dostępne na Githubie. W drodze jest wersja testowa kolejnego wydania.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (35)