• Programy
  • Newsy
  • Zgłoś oszustwo
  • Cyfrowi Bezpieczni
Obserwuj nas na:
Popularne w serwisie Dobreprogramy:
Nowość w mObywatelu. Skorzysta 40 tys. osób
Nowość w mObywatelu. Skorzysta 40 tys. osób Oskar Ziomek
Opcje w Google Maps. Możesz poprawić nawigację
Opcje w Google Maps. Możesz poprawić nawigację Oskar Ziomek
Android Auto wprowadza nowość. Można już testować
Android Auto wprowadza nowość. Można już testować Oskar Ziomek
Zmiana w PKO BP. Aktualizacja aplikacji mobilnej IKO
Zmiana w PKO BP. Aktualizacja aplikacji mobilnej IKO Oskar Ziomek
Nowość w mObywatelu. Dodano kolejny dokument
Nowość w mObywatelu. Dodano kolejny dokument Oskar Ziomek
19-latek oszukiwał "na inwestycje". Kobieta straciła ponad 60 tys.
19-latek oszukiwał "na inwestycje". Kobieta straciła ponad 60 tys. Oskar Ziomek
  • Programy
  • Newsy
  • Zgłoś oszustwo
  • Cyfrowi Bezpieczni

statystyki

Aktualizacja systemu Android. Nowa wersja nie jest najpopularniejsza

Aktualizacja systemu Android. Nowa wersja nie jest najpopularniejsza

Google podało informacje na temat aktualizacji systemu Android. Sytuacja ulega poprawie, choć w dalszym ciągu najpopularniejszą wersją jest ta, która swoją premierę ma już dawno za sobą.
Michał Mielnik Michał Mielnik
31 stycznia 2026, 15:58
Polki z telefonem w ręku. Nawet sześć godzin dziennie

Polki z telefonem w ręku. Nawet sześć godzin dziennie

Blisko 40 proc. Polek przyznaje, że codziennie spędza z telefonem w dłoni od 5 do 6 godzin. Najczęściej wykorzystują go do rozmów, poszukiwania informacji, przeglądania poczty oraz korzystania z aplikacji, zwłaszcza tych o charakterze społecznościowym, zakupowym czy komunikacyjnym.
Oskar Ziomek Oskar Ziomek
8 marca 2024, 11:51
Fałszywe telefony coraz częstsze: w 2021 roku wzrost o 116 proc.

Fałszywe telefony coraz częstsze: w 2021 roku wzrost o 116 proc.

T-Mobile podsumował 2021 rok pod kątem typowych oszustw telefonicznych i połączeń typu robocalls. Jak wynika ze statystyk, problem na całym świecie znacznie się nasila i w porównaniu do 2020 roku takich ataków tylko w USA odnotowano o 116 proc. więcej.
Oskar Ziomek Oskar Ziomek
30 grudnia 2021, 11:49
Statystyki Steam z listopada. Windows 11 ze znacznym wzrostem

Statystyki Steam z listopada. Windows 11 ze znacznym wzrostem

Statystyki publikowane przez Steam są dość wiarygodnym źródłem informacji o preferencjach sprzętowych graczy.
Przemysław Juraszek Przemysław Juraszek
3 grudnia 2021, 17:24

Programy
  • Programy do obróbki zdjęć
  • Programy do tworzenia muzyki
  • Programy do projektowania wnętrz
  • Programy do montażu filmów
  • Programy antywirusowe
  • Programy dla dzieci
  • Programy do tworzenia grafiki
  • Nowe programy
Na skróty
  • Poradniki
  • Aktualności sprzętowe
  • Cyberbezpieczeństwo
  • System operacyjny
    © Dobreprogramy
  • · Regulamin
  • · Reklama
  • · O nas
  • · Zgłoś temat
  • · Polityka prywatności

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.
Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się tutaj.