MacOSAkcesoriaSterowanie komputeremSteerMouse
SteerMouse ikona

SteerMouse5.5.8

Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

SteerMouse to narzędzie do personalizacji zachowania myszy na USB i Bluetooth, pozwalające zmienić zachowanie kursora i funkcje przycisków urządzenia. Program nie obsługuje Magic Mouse.

SteerMouse pozwala przypisywać funkcje do kombinacji przycisków myszy i klawiszy modyfikujących z klawiatury, co znacznie poszerza możliwości nawet standardowej myszki. Program daje do wyboru ponad 20 opcji, jak przyciąganie kursora, przesuwanie automatyczne do domyślnego przycisku na oknie dialogowym, automatyczne klikanie w określonych sytuacjach, przełączanie programów rolką, klawisze multimedialne, otwieranie plików i wiele innych.

Mysz można konfigurować dla każdego programu osobno, dobierając praktyczne skróty i odpowiednie zachowanie kursora (prędkość, przyspieszenie, czułość). Warto przy tym skorzystać z rekomendowanych ustawień, by oszczędzić sobie pracy.

Program można testować przez 30 dni.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań469
Data aktualizacji21 paź 2021
Rozmiar pliku2.89 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaTestowa (trial)
SteerMouse ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)