WindowsNarzędziaTestowanie i diagnostykaStressMyPC
StressMyPC ikona

StressMyPC5.33

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

StressMyPC to niewielkie (bo zajmujące około 50 KB) narzędzie do testowania wydajności podzespołów komputera. Dzięki niemu poddamy wymagającym testom obciążeniowym takie elementy jak procesor, układ graficzny czy dysk twardy zamontowany w stacjonarnym komputerze lub laptopie.

Aplikacja jest nad wyraz prosta w obsłudze i nie wymaga przeprowadzania skomplikowanej konfiguracji. Po uruchomieniu wystarczy, że wybierzemy testy, które chcielibyśmy przeprowadzić i uruchomimy je klikając 'StressMyPC'. Narzędzie doskonale sprawdza się przy sprawdzaniu wydajności oraz stabilności komputerów. W przypadku laptopów z powodzeniem posłużyć może również do testowania czasu pracy na baterii pod dużym obciążeniem.

StressMyPC rozpowszechniany jest w formie przenośnej (portable) niewymagającej instalacji. Narzędzie bez przeszkód umieścimy na zewnętrznym magazynie danych (pendrive, karta pamięci itp.), który posłużyć może do sprawnego testowania większej ilości komputerów.

Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
1.01 ocena
Twoja ocena
ProducentNenad Hrg
Liczba pobrań6 732
Data aktualizacji5 kwi 2024
Rozmiar pliku0.08 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
StressMyPC ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)