bDYxBZzF
StressMyPC ikona

StressMyPC4.55

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

StressMyPC to niewielkie (bo zajmujące około 50 KB) narzędzie do testowania wydajności podzespołów komputera. Dzięki niemu poddamy wymagającym testom obciążeniowym takie elementy jak procesor, układ graficzny czy dysk twardy zamontowany w stacjonarnym komputerze lub laptopie.

bDYxBZzH

Aplikacja jest nad wyraz prosta w obsłudze i nie wymaga przeprowadzania skomplikowanej konfiguracji. Po uruchomieniu wystarczy, że wybierzemy testy, które chcielibyśmy przeprowadzić i uruchomimy je klikając 'StressMyPC'. Narzędzie doskonale sprawdza się przy sprawdzaniu wydajności oraz stabilności komputerów. W przypadku laptopów z powodzeniem posłużyć może również do testowania czasu pracy na baterii pod dużym obciążeniem.

StressMyPC rozpowszechniany jest w formie przenośnej (portable) niewymagającej instalacji. Narzędzie bez przeszkód umieścimy na zewnętrznym magazynie danych (pendrive, karta pamięci itp.), który posłużyć może do sprawnego testowania większej ilości komputerów.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
StressMyPC 4.55wersja stabilna (32/64-bit)
StressMyPCwersja dla Windows 98
Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
1.01 ocena
ProducentNenad Hrg
Liczba pobrań5 143
Data aktualizacji24 lut 2021
Rozmiar pliku0.07 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
StressMyPC ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDYxBZAm
bDYxBZAD