Stwórz wspaniałe filmy poklatkowe z Hyperlapse from Instagram

Strona głównaStwórz wspaniałe filmy poklatkowe z Hyperlapse from Instagram
27.08.2014 12:02
Stwórz wspaniałe filmy poklatkowe z Hyperlapse from Instagram

Od momentu, kiedy Instagram rozpoczął swoją działalność, jego celem było udostępnienie ludziom narzędzi, które ułatwiłyby im robienie pomysłowych zdjęć i filmów. Teraz społeczność skupiona na Instagramie będzie mogła korzystać z kolejnej aplikacji – Hyperlapse, dzięki której będzie można stworzyć filmiki poklatkowe w wysokiej rozdzielczości.

bEqhxUsB

Najważniejszą funkcją aplikacji, która z pewnością przypadnie do gustu wszystkim użytkownikom Instagrama, jest stabilizacja obrazu. Twórcy obiecują, że z jej pomocą każdy będzie mógł stworzyć poklatkowe filmy w wysokiej, kinowej jakości, trzymając telefon w ręce. Co ciekawe, do korzystania z programu nie potrzebujemy konta w serwisie. Zaraz po jego otwarciu, użytkownik może rozpocząć nagrywanie filmu, wystarczy, że przytrzyma przycisk na dole ekranu.

  • Slider item
  • Slider item

Po nakręceniu filmu będziemy mieli możliwość edycji jego prędkości, którą możemy zwiększyć nawet dwunastokrotnie. Kiedy już będziemy zadowoleni z efektu wystarczy dotknąć symbolu zielonego haczyka w lewym górnym rogu ekranu aby go zapisać. Od razu możemy też go udostępnić na Instagramie.

bEqhxUsD

[vimeo=http://vimeo.com/104410054]Jeżeli posiadacie iPhone'a czy iPada i chcecie spróbować swoich sił w tworzeniu filmów poklatkowych, możecie pobrać aplikację Hyperlapse from Instagram z naszej bazy oprogramowania. Posiadacze urządzeń mobilnych z Androidem muszą na razie poczekać na wersję dostosowaną dla ich systemu.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Udostępnij:
bEqhxUtz