Styczniowe nominacje MVP

Styczniowe nominacje MVP

Grzegorz Niemirowski
01.01.2010 22:05

W pierwszym kwartale 2010 roku do grona osób wyróżnionych tytułem Microsoft Most Valuable Professional dołączyło dwóch Polaków: Grzegorz Stolecki w kategorii SQL Server oraz Marcin Książek w kategorii Team System.

11 osób nominowanych w roku ubiegłym otrzymało renominację na rok kolejny. Są to: Damian Widera, Grzegorz Mazur, Grzegorz Niemirowski, Jakub Binkowski, Jakub Gutkowski, Maciej Aniserowicz, Maciej Pilecki, Marcin Goł, Michał Kawecki, Robert Stuczyński i Szymon Kobalczyk. Natomiast Michał Grzegorzewski, Tadeusz Jankowski, Marcin Bartoszuk nie uzyskali renominacji i stracili tytuł MVP. Wszystkim nowo nominowanym a także renominowanym gratulujemy!

MVP to osoby wyróżnione przez Microsoft za aktywne dzielenie się swoją wiedzą na temat jego produktów w społecznościach takich jak grupy dyskusyjne i fora a także podczas spotkań grup offline i konferencji lub poprzez blogi, artykuły i książki. Program jest prowadzony w Polsce od ponad 6 lat. Obecnie tym tytułem nagrodzono na świecie ponad 4 tysiące osób, w Polsce 30. Tytuł przyznawany jest przez wewnętrzną komisję Microsoft kandydatom wybranym z list nominacyjnych, przedstawianych przez pracowników oraz członków społeczności internetowych. Oprócz tytułu, nagrodzeni otrzymują, m.in. dostęp do kodów źródłowych Windows, możliwość bezpośredniego kontaktu z programistami i osobami tworzącymi oprogramowanie Microsoft oraz możliwość publikowania własnych artykułów w bazie wiedzy Microsoft.

Listę polskich MVP znaleźć można na polskiej stronie programu. Z kolei na globalnej witrynie MVP znajduje się lista wszystkich obecnie nagrodzonych osób.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)