WindowsMultimediaEdycja i konwersja napisówSubtitle Mechanic
Subtitle Mechanic ikona

Subtitle Mechanic2.0.1

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Subtitle Mechanic to niewielka, przenośna aplikacja umożliwiająca synchronizowanie napisów w formatach (SRT) SubRip lub MicroDVD z filmem.

Korzystanie z programu jest wyjątkowo proste. Cała operacja ogranicza się bowiem do wybrania pliku (lub plików) po wciśnięciu przycisku File w głównym oknie narzędzia. Subtitle Mechanic obsługuje również technikę "przeciągnij i upuść" za pomocą której możemy umieścić wybrane filmy w aplikacji.

Subtitle Mechanic oferuje możliwość synchronizowania napisów z dokładnością co do milisekundy, ale na tym nie koniec jego funkcji. Pozwala na automatyczne zapisywanie plików, tworzenie kopii zapasowej, definiowania szybkości wyświetlanych klatek na sekundę, a ponadto obsługuje kodowanie tekstu w wielu językach.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań446
Data aktualizacji12 cze 2017
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Subtitle Mechanic ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)