Sunrise Calendar – jeden z najlepszych kalendarzy z iOS trafia na Androida

Sunrise Calendar – jeden z najlepszych kalendarzy z iOS trafia na Androida

Sunrise Calendar – jeden z najlepszych kalendarzy z iOS trafia na Androida
Tomek Kondrat
30.05.2014 13:16

Niezwykle popularny wśród użytkowników iPhone'ów kalendarz Sunrise Calendar trafił właśnie do Sklepu Google Play. Wszyscy użytkownicy Androida mogą od wczoraj cieszyć się ładnie wyglądającym, niezwykle funkcjonalnym i co chyba najważniejsze: darmowym kalendarzem.

Porty aplikacji z iOS nie są niczym nowym, jednak porządnie przeniesionych aplikacji jest zaledwie kilka. Uszczuplony interfejs lub brak wykorzystania pełni możliwości platformy Android to tylko kilka z grzechów, które popełniają deweloperzy podczas tego procesu. Sunrise Calendar nie wpisuje się jednak we wspomniany scenariusz. Jest to naprawdę dobra aplikacja, która może zyskać uznanie niejednego entuzjasty systemu Google'a.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Kalendarz natywnie obsługuje kalendarze zarówno synchronizowane z usługami zarówno Google'a jak i Apple'a. Jednak nie ilość, a jakość kalendarzy jest w tym przypadku najważniejsza. Główne okno łączy widok całego miesiąca z agendą godzinową. Twórcy zadbali, aby użytkownicy byli również poinformowani o warunkach atmosferycznych rano, po południu i wieczorem. Gdy wydarzenie ma mieć miejsce, aplikacja powiadomi o tym użytkownika. Za pośrednictwem Sunrise możliwe jest również zapraszanie najbliższych do uczestniczenia w wydarzeniach. Jest to bardzo wygodna funkcja, która może zaoszczędzić mnóstwo czasu. Aplikacja jest zintegrowana z Mapami Google, Facebookiem, a nawet aplikacją telefonu.

Aby wykorzystać w pełni możliwości kalendarza, polecamy także skorzystanie z webowej wersji serwisu, która synchronizuje się z urządzeniami mobilnymi. Możliwe jest także korzystanie z kalendarza Google. Sunrise Calendar jest dostępny do pobrania w bazie naszego portalu w dziale Narzędzia.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)