Światowy finał Intel Extreme Masters 2014 w Katowicach coraz bliżej — garść informacji

Światowy finał Intel Extreme Masters 2014 w Katowicach coraz bliżej — garść informacji

Światowy finał Intel Extreme Masters 2014 w Katowicach coraz bliżej — garść informacji
27.02.2014 12:00

W dniach 14-16 marca w katowickim Spodku odbędzie się finał ósmego sezonu Intel Extreme Masters, w którym łączna pula nagród ma wartość przeszło 1,5 miliona złotych. Wydarzenie, które przypomnę nasz portal objął patronatem medialnym, będzie ostatnim w ramach obecnej serii turniejów. Zobaczymy najlepszych graczy z całego świata mierzących się w League of Legends, StarCraft II: Heart of the Swarm (tu zwycięzca zgarnie 100 tysięcy dolarów), a także Hearthstone — po raz pierwszy w historii IEM.

Obraz

Równolegle odbędzie się turniej EMS One w Counter-Strike: Global Offensive, jak również finał turnieju FIFA 14, w którym zmierzy się czterech zawodników wyłonionych w internetowych eliminacjach. Ci porywalizują o nagrody o łącznej wartości 4 tysięcy dolarów. Odwiedzający Spodek nie będą mogli narzekać na brak atrakcji bezpośrednio dla siebie. Wezmą między innymi udział w licznych konkursach z nagrodami, przetestują zestawy komputerowe sygnowane marką Intel Extreme Masters, mające wkrótce trafić do sprzedaży, zobaczą ponadto przedpremierowy pokaz Titanfall. Lubiący się przebierać powinni rozpatrzyć udział w konkursie Cosplay. Do wygrania PC IEM i tablety firmy Dell. Warto wiedzieć, że wszyscy zarejestrowani cosplayerzy wejdą na imprezę bez kolejki.

Obraz

Łączna pula nagród w turniejach głównych to 254 tysiące dolarów (blisko 770 tysięcy złotych) i 250 tysięcy dolarów (niecałe 760 tysięcy złotych) w EMS One CS:GO. Osoby zainteresowane finałem, które nie wyobrażają sobie życia bez stałego połączenia z kontami na Twitterze, Facebooku czy Instagramie, zapewne już od dawna śledzą oficjalny hashtag #IEM, do czego oczywiście namawiamy. Nabywcy biletów i karnetów będą mogli wejść na finał równo od godziny 11. pozostali będą wpuszczani od 13:00.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)