T‑Mobile Warsaw Games Week 2017: nadchodzące atrakcje wystawców

T-Mobile Warsaw Games Week 2017: nadchodzące atrakcje wystawców
Oskar Ziomek

12.10.2017 14:41

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Część graczy żyje jeszcze wrażeniami związanymi z PGA, a tymczasem już jutro rozpoczyna się kolejne wydarzenie: T-Mobile Warsaw Games Week 2017. Na miejscu czekać będą liczne atrakcje z grami na czele, ale nie zabraknie także nowości sprzętowych i konkursów. Postanowiliśmy w jednym miejscu zebrać informacje, o których dotychczas poinformowali wystawcy, na miejscu znajdziemy ich zapewne jeszcze więcej.

Modecom i iiyama

Wśród stoisk, jakie będzie można na miejscu spotkać znajdzie się między innymi to od firmy Modecom. Producent przygotował na tę okoliczność możliwość zakupu produktów w specjalnych cenach, na czele z klawiaturą mechaniczną Volcano Lanparty RGB. Przygotowano również premierę dwóch podkładek pod mysz: Rift RGB oraz Rift V2, z których pierwsza ma pełne podświetlenie RGB, zaś druga regulowane w 7 kolorach. Oczywiście obok wspomnianych produktów będzie tu można zakupić inne sprzęty marki i jak zapewnia Modecom, w dużo niższych cenach niż w jakimkolwiek sklepie internetowym.

Obraz

Poza sprzętem przygotowywana jest także strefa 16 stanowisk dla graczy, gdzie będzie można przenieść się w świat Rocket League oraz CS:GO. Wykorzystane zostaną do tego topowe monitory iiyama G-MASTER, modele: Red Eagle (1ms/144Hz), Black Hawk (1ms/75Hz), Silver Crow (1ms/WQHD) oraz Gold Phoenix (1ms/4K). Dla najlepszych graczy przygotowano również upominki pod postacią firmowych koszulek.

Tracer GAMEZONE

Na Warsaw Games Week nie zabraknie także stoiska Tracer GAMEZONE, gdzie obok konkursów związanymi z grami na uczestników czekać będą pokazy najnowszego sprzętu dla graczy. Znaleźć tu będzie można słuchawki Thunder 7.1, mysz Oblivion z rozdzielczością sięgającą 8200 DPI oraz klawiaturę mechaniczną Radiant z anti-ghostingiem.

Obraz

Gracze będą tu mogli spróbować swoich sił w Escape from Tarkov oraz wziąć udział w konkursach w CS:GO oraz League of Legends. Do wygrania sprzęt Tracer GAMEZONE oraz kody do Escape from Tarkov. Na imprezie nie zabraknie także możliwości zakupu produktów marki, oczywiście w wyjątkowo niskich cenach.

Kruger&Matz, Sony, Microsoft

Kolejnym wystawcą podczas Warsaw Games Week jest Kruger&Matz. Tutaj na odwiedzających czekać będą laptopy z serii Explore PRO, słuchawki, głośniki Bluetooth, inne sprzęty audio, tablety i smartfony, a wśród nich najnowsze modele LIVE 5+ oraz FLOW 5+. Nie zabraknie także konkursów (co ciekawe polegających na konkurowaniu w grze na tablecie), w których do wygrania będą słuchawki serii Street oraz Zone.

Wcześniej wspominaliśmy już o ogromnym stoisku Sony, gdzie na odwiedzających czeka 100 stanowisk dla graczy i strefy związane z wirtualną rzeczywistością. W strefie VR zagramy w Bravo Team, The Inpatient, Spider-Man Homecoming Experience, Stifled oraz Gran Turismo Sport. Natomiast śród atrakcji przygotowanych przez Microsoft – przedpremierowy dostęp do Xboksa One X, o czym również informowaliśmy już wcześniej na łamach dobrychprogramów.

Obraz

Red Bull, Cenega, Ubisoft

Swoje stoisko na imprezie będzie mieć także Red Bull, gdzie znajdziemy przede wszystkim arenę do rozgrywek w Rocket League i przeprowadzenia finałów w ramach turnieju Rocket League - Red Bull Wjazd na Bramkę, do którego początkowo zgłosiło się ponad 160 drużyn. Pula nagród w tych zawodach przekracza 50 tysięcy złotych.

Red Bull Wjazd na Bramkę - Wielki finał już 15 października na WGW 2017!

W strefie Ubisoftu, o którego grach na imprezie wspominaliśmy już wcześniej, trafić będzie można na półfinały, rozgrywki o trzecie miejsce i finał Mistrzostw Polski w Rainbow Six Siege by ESL. Pula nagród wynosi tu 20 tysięcy złotych. W strefie Cenegi natomiast czekają na nas między innymi turniej w Tekkena 7 ramach World Tekken Tour, gdzie dla zwycięzcy przewidziano nagrodę 5 tysięcy złotych oraz spotkania z Pawłem Małaszyńskim, Popkiem, Filipem Chajzerem oraz Patrykiem „ROJO” Rojewskim.

T-Mobile

Obszar przeznaczony dla T-Mobile to miejsce, w którym znaleźć będzie można najnowsze komputery marki Asus, ale również urządzenia innych marek. Uczestnicy imprezy będą mogli wstąpić do strefy 3D, gdzie z wykorzystaniem Sony XZ1 stworzą swoje awatary, strefy VR oraz skorzystać z symulatora Project Cars w wersji VR Sony PlayStation. Odbędzie się tu również turniej League of Legends na laptopie ASUS Republic Of Gamers Strix GL50 (który dostępny jest w sieci T-Mobile). Ciekawostką jest konkurs sejf z nagrodą, w którym wystarczy złamać zabezpieczenie skrytki, aby wygrać taki sam model laptopa.

Strefy dla juniorów

T-Mobile Warsaw Games Week nie musi się kojarzyć z imprezą wyłącznie dla co najmniej nastoletnich graczy. Atrakcje przygotowano również dla najmłodszych, którzy w kilku strefach będą mogli liczyć na zabawę między innymi w licznych tytułach serii gier LEGO.

Obraz

Zorganizowane zostaną również warsztaty z robotyki, zaprezentowane urządzenie skanujące fale mózgowe, które pozwala przesuwać drobne przedmioty oraz interaktywna ścianka Knoocker. W strefie Xbox na najmłodszych czeka Minecraft – zarówno na konsolach, jak i komputerach.

To wciąż nie wszystko

Jak zwykle, prawdziwe atrakcje dopiero przed nami, a wszystko zaczyna się już jutro. Na miejscu oczywiście nie zabraknie także członków naszej redakcji. Tegoroczna ekipa w składzie Coleslav, JAN 2.0 oraz Kristov_pl zadba o obszerną relację i konkursy z licznymi nagrodami, do udziału w których już teraz serdecznie zapraszamy.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (5)
Zobacz także