Przetestuj urządzenia Synology i wygraj NASa. Startujemy z konkursem blogowym!

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do konkursu blogowego związanego z marką Synology. Wspólnie z tajwańskim producentem NASów chcielibyśmy Wam przekazać do testów ciekawe urządzenia, które niewątpliwie dadzą Wam wiele frajdy podczas testowania i pokażą, że serwer NAS sprawdzi się nie tylko w zastosowaniach biznesowych ale też w domu jako centrum udostępniania multimediów. Jest o co walczyć, za trzy najlepsze wpisy ich autorzy zostaną nagrodzeni sprzętem Synology. Chętni do testów mogą się zgłaszać po następujące urządzenia:

Przetestuj sprzęt od Lenovo, czwarta tura przed nami!

Kontynuujemy zabawę, związaną z testowaniem sprzętu firmy Lenovo. Mam nadzieję, że bawicie się dobrze, bo przed Wami kolejna piątka blogerów, do których pojadą wybrane wcześniej urządzenia. Testerzy, u których już wcześniej pojawił się sprzęt firmy Lenovo, dzielą się swoimi opiniami na specjalnym blogu akcji.

Zapraszamy więc wspólnie z Lenovo do testów, a oto kolejna grupa testerów, do których, w ciągu najbliższych dni wyślemy ich upragnione urządzenia:

Przetestuj sprzęt od Lenovo, rusza trzecia tura!

Zabawa w testowanie sprzętu Lenovo trwa w najlepsze. Wybraliśmy kolejną piątkę blogerów, do których pojedzie upragniony sprzęt. Dotychczasowi testerzy, u których pojawił się sprzęt firmy Lenovo dzielą się swoimi opiniami na specjalnym blogu akcji. Nadal można też zgłaszać chęć uczestnictwa w naszej zabawie. Planowana jest jeszcze jedna tura. Jeśli nie ma Cię na liście, nic straconego. Wyślij zgłoszenie i testuj sprzęt Lenovo a swoją opinią podziel się ze społecznością dobrychprogramów.

Przetestuj sprzęt od Lenovo, druga grupa blogerów wytypowana!

Akcja testowania sprzętu Lenovo wchodzi w kolejną fazę. Wytypowaliśmy drugą grupę blogerów, do których trafi sprzęt do testów. Nasza zabawa Przetestuj sprzęt od Lenovo, zgarnij nagrody, cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Pierwsze recenzje już pojawiły się na dedykowanym blogu, a kolejna piątka szczęśliwców już na dniach cieszyć się będzie sprzętem marki Lenovo, który będzie mogła przetestować w różnych warunkach.

Przetestuj sprzęt od Lenovo, rusza wysyłka sprzętu!

Ogłoszona niedawno zabawa Przetestuj sprzęt od Lenovo, zgarnij nagrody, właśnie nabiera rozpędu. Przygotowany sprzęt ruszy na dniach do blogerów, którzy zostali wybrani przez grono redakcyjne. Nie było łatwo, ilość zgłoszeń przerosła zdecydowanie nasze oczekiwania. Uporaliśmy się jednak z natłokiem zgłoszeń i jesteśmy gotowi do rozesłania upragnionego sprzętu. Jeśli nie ma Cię na liście nic straconego.

Przetestuj sprzęt od Lenovo, wygraj nagrody! Ruszamy z nowym konkursem

Wspólnie z firmą Lenovo przygotowaliśmy kolejną zabawę w ramach akcji "Przetestuj sprzęt od... wygraj nagrody". Chcielibyśmy przekazać Wam do testów wyjątkowe urządzenia, które niewątpliwie dadzą Wam wiele frajdy podczas testowania. Poniżej lista produktów, które czekają na przetestowanie:

 • smartwatch Lenovo Moto 360 2 Gen.
 • smartfon Lenovo Moto X Force
 • smartfon Lenovo K5
 • tablet Lenovo YOGA Tab 3 PRO
 • laptop konwertowalny Lenovo YOGA 900

Odwiedź Dragon Gaming Room w siedzibie MSI we Wrocławiu. Konkurs!

Wraz z firmą MSI przygotowaliśmy dla Was ciekawą zabawę, w której nagrodą jest całodzienna wizyta w siedzibie firmy i w jej smoczym pokoju gier. Zobaczycie tam na własne oczy takie sprzęty jak MSI Vortex, komputer stacjonarny MSI Aegis w zestawie z HTC Vive czy najnowszą kartę graficzną w akcji, MSI GTX1080 Gaming X8G. Poza tym rozmowy, gry, zabawy i konkursy. Będzie jeszcze niespodzianka dla wszystkich gości. Jaka? O tym dowiecie się jednak na miejscu. Szykujcie się do zabawy i rezerwujcie sobie wolny piątek 17 czerwca.

Przetestuj sprzęt od Intela - rusza wysyłka sprzętu

Ogłoszona niedawno już III Edycja zabawy Przetestuj sprzęt od Intel - zgarnij nagrody, właśnie nabiera rozpędu. Przygotowany sprzęt ruszy na dniach do blogerów, którzy zostali wybrani przez grono redakcyjne. Nie było łatwo, ilość zgłoszeń przerosła zdecydowanie nasze oczekiwania. Uporaliśmy się jednak z natłokiem zgłoszeń i jesteśmy gotowi do rozesłania upragnionego sprzętu. Jeśli nie ma Cię na liście nic straconego.

Przetestuj sprzęt od Intela, ostatnia tura przed nami!

Wszystko, co dobre, szybko się kończy — tak można podsumować drugą edycję akcji „Przetestuj sprzęt od Intela”. Właśnie ruszamy z trzecią, niestety już ostatnią turą tej atrakcyjnej zabawy. Tym razem na liście dostępnego sprzętu dużych zmian nie ma, natomiast wśród testujących pojawiły się dwie Czytelniczki :)

Wspólnie z Intelem zapraszamy więc do ostatnich już testów. Oto lista urządzeń i nicki wytypowanych testerów, do których, w ciągu najbliższych dni, wybiorą się urządzenia z kawałkami krzemu Intela na pokładzie:

Tablety i smartfony

  Przetestuj sprzęt od Intela, rusza druga tura!

  Druga edycja akcji Przetestuj sprzęt od Intela rozkręca się. Ruszamy z kolejną turą. Wśród dostępnego sprzętu zaszło kilka zmian, kilka produktów zostało wycofanych a na ich miejsce pojawiły się niemniej interesujące pozycje.

  Zapraszamy więc wspólnie z Intelem do testów, a oto kolejni testerzy, do których, w ciągu najbliższych dni, wybiorą się urządzenia z Intelem na pokładzie...

  Tablety i smartfony