Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.    X

Przetestuj urządzenia Synology i wygraj NASa. Startujemy z konkursem blogowym!

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do konkursu blogowego związanego z marką Synology. Wspólnie z tajwańskim producentem NASów chcielibyśmy Wam przekazać do testów ciekawe urządzenia, które niewątpliwie dadzą Wam wiele frajdy podczas testowania i pokażą, że serwer NAS sprawdzi się nie tylko w zastosowaniach biznesowych ale też w domu jako centrum udostępniania multimediów. Jest o co walczyć, za trzy najlepsze wpisy ich autorzy zostaną nagrodzeni sprzętem Synology. Chętni do testów mogą się zgłaszać po następujące urządzenia:

 • Synology DS216j+ 2 dyski SSD Seagate Nytro 480GB
 • Synology DS216play+ 2 dyski SSD Seagate Nytro 480GB
 • Synology DS416j+ 4 dyski SSD Seagate Nytro 480GB

To jednak nie cały sprzęt, który będzie dostępny do testów. W drodze do redakcji są już inne urządzenia, między innymi routery i bardziej rozbudowane urządzenia NAS.

Zainteresowanych testami tych urządzeń prosimy o kontakt na adres testy@dobreprogramy.pl i wskazanie, czym konkretnie chcielibyście się pobawić. W zgłoszeniu koniecznie podajcie swój Nick na portalu. Sprzęt udostępnimy Wam na dwa tygodnie oczekując, że podzielicie się wrażeniami na łamach prowadzonego u nas bloga.

Przetestuj sprzęt od Lenovo, czwarta tura przed nami!

Kontynuujemy zabawę, związaną z testowaniem sprzętu firmy Lenovo. Mam nadzieję, że bawicie się dobrze, bo przed Wami kolejna piątka blogerów, do których pojadą wybrane wcześniej urządzenia. Testerzy, u których już wcześniej pojawił się sprzęt firmy Lenovo, dzielą się swoimi opiniami na specjalnym blogu akcji.

Zapraszamy więc wspólnie z Lenovo do testów, a oto kolejna grupa testerów, do których, w ciągu najbliższych dni wyślemy ich upragnione urządzenia:

 • smartwatch Lenovo Moto 360 2 Gen.- songokuu
 • smartfon Lenovo Moto X Force - mordzio
 • smartfon Lenovo K5 - axles
 • tablet Lenovo YOGA Tab 3 PRO - Shaki81
 • laptop konwertowalny Lenovo YOGA 900 - xomo_pl

Sprzęt udostępnimy Wam na dwa tygodnie, oczekując, że wkrótce podzielicie się wrażeniami na łamach swych blogów, prowadzonych na dobrychprogramach. Najciekawsze recenzje będziemy agregować w ramach specjalnego profilu Lenovo.

Przetestuj sprzęt od Lenovo, rusza trzecia tura!

Zabawa w testowanie sprzętu Lenovo trwa w najlepsze. Wybraliśmy kolejną piątkę blogerów, do których pojedzie upragniony sprzęt. Dotychczasowi testerzy, u których pojawił się sprzęt firmy Lenovo dzielą się swoimi opiniami na specjalnym blogu akcji. Nadal można też zgłaszać chęć uczestnictwa w naszej zabawie. Planowana jest jeszcze jedna tura. Jeśli nie ma Cię na liście, nic straconego. Wyślij zgłoszenie i testuj sprzęt Lenovo a swoją opinią podziel się ze społecznością dobrychprogramów.

Zapraszamy więc wspólnie z Lenovo do testów, a oto kolejna grupa testerów, do których, w ciągu najbliższych dni, wybiorą się upragnione urządzenia:

 • smartwatch Lenovo Moto 360 2 Gen.- djfoxer
 • smartfon Lenovo Moto X Force - cyryllo
 • smartfon Lenovo K5 - Marson1
 • tablet Lenovo YOGA Tab 3 PRO - kubut
 • laptop konwertowalny Lenovo YOGA 900 - skandyn

Sprzęt udostępnimy Wam na dwa tygodnie, oczekując, że podzielicie się wrażeniami na łamach swych blogów prowadzonych na dobrychprogramach. Najciekawsze recenzje będziemy agregować na łamach specjalnego profilu

Przetestuj sprzęt od Lenovo, druga grupa blogerów wytypowana!

Akcja testowania sprzętu Lenovo wchodzi w kolejną fazę. Wytypowaliśmy drugą grupę blogerów, do których trafi sprzęt do testów. Nasza zabawa Przetestuj sprzęt od Lenovo, zgarnij nagrody, cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Pierwsze recenzje już pojawiły się na dedykowanym blogu, a kolejna piątka szczęśliwców już na dniach cieszyć się będzie sprzętem marki Lenovo, który będzie mogła przetestować w różnych warunkach. Cały czas przyjmujemy też zgłoszenia do kolejnych tur zabawy. Jeśli nie ma Cię na liście, nic straconego. W kolejnych turach będziemy wybierać kolejne osoby, chętne do udziału w konkursie i podzielenia się spostrzeżeniami ze społecznością dobrychprogramów. Zapraszamy więc wspólnie z Lenovo do testów, a oto kolejna grupa testerów, do których, w ciągu najbliższych dni, wybiorą się upragnione urządzenia:

 • smartwatch Lenovo Moto 360 2 Gen.- MaxDemage
 • smartfon Lenovo Moto X Force - areh
 • smartfon Lenovo K5 - ziggurad
 • tablet Lenovo YOGA Tab 3 PRO - lordjahu

Przetestuj sprzęt od Lenovo, rusza wysyłka sprzętu!

Ogłoszona niedawno zabawa Przetestuj sprzęt od Lenovo, zgarnij nagrody, właśnie nabiera rozpędu. Przygotowany sprzęt ruszy na dniach do blogerów, którzy zostali wybrani przez grono redakcyjne. Nie było łatwo, ilość zgłoszeń przerosła zdecydowanie nasze oczekiwania. Uporaliśmy się jednak z natłokiem zgłoszeń i jesteśmy gotowi do rozesłania upragnionego sprzętu. Jeśli nie ma Cię na liście nic straconego. W kolejnych turach będziemy wybierać kolejne osoby chętne do testów i podzielenia się spostrzeżeniami ze społecznością dobrychprogramów.

Zapraszamy więc wspólnie z Lenovo do testów, a oto pierwsi testerzy, do których, w ciągu najbliższych dni, wybiorą się upragnione urządzenia...

 • smartwatch Lenovo Moto 360 2 Gen.- heldan
 • smartfon Lenovo Moto X Force - pakierhakierxd
 • smartfon Lenovo K5 - szeryfuniu
 • tablet Lenovo YOGA Tab 3 PRO - Krotock
 • laptop konwertowalny Lenovo YOGA 900 - adamk1985

Przetestuj sprzęt od Lenovo, wygraj nagrody! Ruszamy z nowym konkursem

Wspólnie z firmą Lenovo przygotowaliśmy kolejną zabawę w ramach akcji "Przetestuj sprzęt od... wygraj nagrody". Chcielibyśmy przekazać Wam do testów wyjątkowe urządzenia, które niewątpliwie dadzą Wam wiele frajdy podczas testowania. Poniżej lista produktów, które czekają na przetestowanie:

 • smartwatch Lenovo Moto 360 2 Gen.
 • smartfon Lenovo Moto X Force
 • smartfon Lenovo K5
 • tablet Lenovo YOGA Tab 3 PRO
 • laptop konwertowalny Lenovo YOGA 900

Zainteresowanych testami tych urządzeń prosimy o kontakt na adres testy@dobreprogramy.pl i wskazanie, czym konkretnie chcielibyście się pobawić. W zgłoszeniu koniecznie podajcie swój Nick na portalu. Sprzęt udostępnimy Wam na dwa tygodnie oczekując, że podzielicie się wrażeniami na łamach prowadzonego u nas bloga. Najciekawsze recenzje będziemy agregować na łamach specjalnego profilu Lenovo. Do udziału w akcji zachęcamy Wszystkich, nie tylko naszych najbardziej aktywnych blogerów - choć na nich oczywiście też liczymy.

Odwiedź Dragon Gaming Room w siedzibie MSI we Wrocławiu. Konkurs!

Wraz z firmą MSI przygotowaliśmy dla Was ciekawą zabawę, w której nagrodą jest całodzienna wizyta w siedzibie firmy i w jej smoczym pokoju gier. Zobaczycie tam na własne oczy takie sprzęty jak MSI Vortex, komputer stacjonarny MSI Aegis w zestawie z HTC Vive czy najnowszą kartę graficzną w akcji, MSI GTX1080 Gaming X8G. Poza tym rozmowy, gry, zabawy i konkursy. Będzie jeszcze niespodzianka dla wszystkich gości. Jaka? O tym dowiecie się jednak na miejscu. Szykujcie się do zabawy i rezerwujcie sobie wolny piątek 17 czerwca.

Przed Wami proste zadanie, wystarczy w komentarzu napisać, dlaczego to właśnie Wy macie być tym wybrańcem. Wybierzemy osiem, naszym zdaniem najfajniejszych, odlotowych i zakręconych odpowiedzi. Zabawa trwa do północy w niedzielę (12.06), do tego czasu możecie umieszczać swoje komentarze pod tym wpisem. Listę zwycięzców opublikujemy w poniedziałek 13 czerwca. Zabawa przeznaczona jest dla zarejestrowanych czytelników dobrychprogramów.

Nie znajdziesz się na liście zwycięzców? Nic się nie martw, będą nagrody pocieszenia. Dla pięciu komentujących MSI przygotowało nagrody w postaci zestawów gadżetów. Znajdą się tam podkładka gamingowa, kubek gracza, mały pluszowy Smoczysław i smycz.

Przetestuj sprzęt od Intela - rusza wysyłka sprzętu

Ogłoszona niedawno już III Edycja zabawy Przetestuj sprzęt od Intel - zgarnij nagrody, właśnie nabiera rozpędu. Przygotowany sprzęt ruszy na dniach do blogerów, którzy zostali wybrani przez grono redakcyjne. Nie było łatwo, ilość zgłoszeń przerosła zdecydowanie nasze oczekiwania. Uporaliśmy się jednak z natłokiem zgłoszeń i jesteśmy gotowi do rozesłania upragnionego sprzętu. Jeśli nie ma Cię na liście nic straconego. W kolejnych turach będziemy wybierać kolejne osoby chętne do testów i podzielenia się spostrzeżeniami ze społecznością dobrychprogramów.

Przypomnijmy tylko, że tym razem szczególnie interesuje nas wykorzystanie testowanych urządzeń w środowiskach biznesowych, przez specjalistów prowadzących własne działalności lub w niewielkich firmach. Większość z przygotowanych dla Was przez Intela modeli przeznaczona jest dla firm (mają np. inne warunki gwarancji) i prosimy uwzględnić to w swojej ocenie użyteczności tych produktów. Mamy nadzieję, że zabawa z tymi urządzeniami dostarczy Wam niezłej frajdy.

Zapraszamy więc wspólnie z Intelem do testów, a oto pierwsi testerzy, do których, w ciągu najbliższych dni, wybiorą się urządzenia z Intelem na pokładzie...

Przetestuj sprzęt od Intela, ostatnia tura przed nami!

Wszystko, co dobre, szybko się kończy — tak można podsumować drugą edycję akcji „Przetestuj sprzęt od Intela”. Właśnie ruszamy z trzecią, niestety już ostatnią turą tej atrakcyjnej zabawy. Tym razem na liście dostępnego sprzętu dużych zmian nie ma, natomiast wśród testujących pojawiły się dwie Czytelniczki :)

Wspólnie z Intelem zapraszamy więc do ostatnich już testów. Oto lista urządzeń i nicki wytypowanych testerów, do których, w ciągu najbliższych dni, wybiorą się urządzenia z kawałkami krzemu Intela na pokładzie:

Przetestuj sprzęt od Intela, rusza druga tura!

Druga edycja akcji Przetestuj sprzęt od Intela rozkręca się. Ruszamy z kolejną turą. Wśród dostępnego sprzętu zaszło kilka zmian, kilka produktów zostało wycofanych a na ich miejsce pojawiły się niemniej interesujące pozycje.

Zapraszamy więc wspólnie z Intelem do testów, a oto kolejni testerzy, do których, w ciągu najbliższych dni, wybiorą się urządzenia z Intelem na pokładzie...