TAGAP 2 na weekend

TAGAP 2 na weekend

Redakcja
09.09.2011 17:50

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy grę TAGAP 2 - platformową grę akcji 2D będącą kontynuacją wydarzeń z pierwszej części TAGAP. W dalszym ciągu wcielamy się w rolę zbuntowanego ptaka o nazwie kodowej Pablo, który uwalniając się spod dyktatury doktora Glowenko postanawia stanowczo przeciwstawić się jego okrutnym praktykom i niehumanitarnym eksperymentom na pingwinach.

Głównym przeciwnikiem Pablo okazuje się Pedro, inteligentny i wyrachowany cyber-pingwin wykorzystujący do walki z naszym bohaterem szeroki wachlarz śmiercionośnych maszyn i broni, które wykradł uśmierconemu zresztą przez siebie Glowenko.

Twoja przeglądarka nie obsługuje Flasha i HTML5 lub wyłączono obsługę JavaScript...jwplayer("tagap2360pmp4").setup({height: 294, width: 480, duration: 121, autostart: false, plugins: "gapro-1", "gapro.accountid":"UA-3114185-1", "gapro.idstring":"tagap2-360p.mp4", image: "http://images.dpcdn.pl/ImageProxy.ashx?file=Video/20110909144511.jpg&height=360&width=640&crop=1", "controlbar.position":"bottom", modes: [{ type: "flash", src: "http://storage.dobreprogramy.pl/video/player57/player.swf", config: { provider: "http", "http.startparam":"start", levels: [ { bitrate: 768, file: "http://storage.dobreprogramy.pl/video/gry/tagap2-360p.mp4", width: 640 }, { bitrate: 3000, file: "http://storage.dobreprogramy.pl/video/gry/tagap2-720p.mp4", width: 1280 } ] } },{ type: "html5", config: { provider: "video", levels: [ { bitrate: 768, file: "http://storage4.dobreprogramy.pl/video/gry/tagap2-360p.mp4", width: 640 }, { bitrate: 3000, file: "http://storage4.dobreprogramy.pl/video/gry/tagap2-720p.mp4", width: 1280 }] } } ] }); Rozgrywka odbywa się w kilku miejscach na Ziemi. W pierwszej części gra osadzona jest w tajnej bazie doktora Glowenko gdzieś w południowej części Nowej Zelandii. Następnie akcja przenosi się na Antarktydę, gdzie znajduje się sztab Pedro, po czym błyskawicznie przemieszcza się do centrum Japonii, a finalnie do wnętrza wulkanu.

Pozycja oferuje szeroki asortyment broni i pojazdów wzbogacony dodatkowo opcją ognia wtórnego, któremu towarzyszą spektakularne efekty 3D. Ciekawym urozmaiceniem rozgrywki są genetycznie zmodyfikowane pigułki, od których uzależniony jest nasz ptasi bohater. Pastylki, w zależności od koloru jaki posiadają, nadają pingwinowi nadprzyrodzonych mocy i zdolności.

TAGAP 2 to nie tylko zaktualizowana o nowe bronie i pojazdy część pierwsza gry, ale zupełnie nowa rozgrywka sama w sobie. Zastosowano również nowy silnik gry, dzięki czemu powstała niezwykle bogata w szczegóły 2D platformówka wzbogacona dodatkowo o tryb kooperacji, w którym możemy wraz z drugim graczem wspólnie stawić czoła przeciwnikowi.

Tytuł posiada przyzwoitą oprawę graficzną oraz ulepszoną w stosunku do pierwszej części ścieżkę dźwiękową. Wysoki stopień trudności, duża ilość dodatków oraz wbudowany edytor poziomów sprawiają, że pozycja potrafi zainteresować i przyciągnąć do komputera na nieco dłużej niż tylko weekend.

Grę TAGAP 2 można pobrać w dziale: Po godzinach -> Gry -> Akcja

Ponadto wszystkich miłośników gier, dla których gra na weekend to za mało, zapraszamy do naszego portalu Gamikaze. W tym tygodniu polecamy recenzję niezwykle udanego Deus Ex: Human Revolution i zapowiedź zmierzającego także na konsole Counter-Strike: Global Offensive. Ponadto podzieliliśmy się wrażeniami z przedpremierowego ogrywania futurystycznej polskiej strzelanki Hard Reset.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Dota 2 na weekend
Dota 2 na weekend
Rafał Szramowiat
ArcheBlade na weekend
ArcheBlade na weekend
Rafał Szramowiat
Loadout na weekend
Loadout na weekend
Rafał Szramowiat
Komentarze (5)