Tak może wyglądać Menu Start w kolejnym Windows

Tak może wyglądać Menu Start w kolejnym Windows

14.07.2014 08:51, aktual.: 22.07.2014 17:56

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W Sieci znalazły się zrzuty ekranu, które prezentują rzekomo interfejs nadchodzącej wersji systemu Windows. Powrót elementu interfejsu, za którym tęsknią rzesze użytkowników, został zapowiedziany w kwietniu, podczas konferencji BUILD, i zilustrowany poniższym zrzutem ekranu:

Obraz

Tymczasem na jednym z forów wypłynął na światło dzienne kolejny zrzut ekranu, przedstawiający Menu Start. To kolejny w ciągu kilku dni zrzut, przedstawiający rzekomo kompilację 9788 systemu.

Jeśli wierzyć informatorom zachodnich portali, zrzut ekranu jest prawdziwy i rzeczywiście prezentuje to, nad czym pracuje Microsoft. Należy jednak pamiętać, że to tylko jedna z możliwych wersji rozwijanego menu i wciąż jest szansa, że obraz ten nie pochodzi z testowej wersji systemu Windows, ale jest owocem fantazji któregoś z internautów. Microsoft jeszcze nie skomentował grafiki.

Obraz

O tym, czy zrzut niesie ziarno prawdy, przekonamy się w przyszłym roku. Jak twierdzi WZor, wraz z wydaniem Windows 9 zakończą się przepychanki o interfejs między Microsoftem a użytkownikami, znikną punkty zapalne i wszystko wróci do normy. Biorąc pod uwagę to, jak zaognione dyskusje prowadzone są wokół sposobu pracy z systemem, nikogo nie powinno zdziwić, jeśli kolejny Windows będzie najszybciej zdobywającym użytkowników systemem Microsoftu w historii.

Oczywiście menu start to nie wszystko, co zobaczymy w „dziewiątce”. WZor twierdzi, że pożegnamy się z kluczami aktywacyjnymi, których przepisywanie z wytartych naklejek niejednemu zajęło całą noc. Licencje będą zarządzane centralnie, co ma zmniejszyć skalę piractwa „domowego”.

Aktualizacja, 22.07.2014, 18:00 W sieci pojawił się kolejny zrzut, przedstawiający rzekomo menu Start Windowsa Threshold. Tym razem pochodzi z myce.com i przedstawia rzekomo wersję deweloperską systemu, skompilowaną 13 lipca.

Obraz

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (92)