Tanie granie, czyli kolejna wakacyjna wyprzedaż na Steam

Strona głównaTanie granie, czyli kolejna wakacyjna wyprzedaż na Steam
20.06.2014 10:14

Za jedną z głównych przewag komputerów nad konsolami wielu graczy uważa nie mocniejsze podzespoły, lecz Steam, a konkretnie regularne promocje w cyfrowym sklepie firmy Valve. Za naprawdę niewielkie pieniądze można tutaj nabywać ciekawe pozycje. Nawet jeżeli nie będzie w nie od razu czasu grać to bardzo często okazja jest po prostu nie do zignorowania i portfel w sumie sam się otwiera. Teraz znowu przyjdzie poćwiczyć samokontrolę. Do końca miesiąca potrwa oto następna edycja wakacyjnej wyprzedaży.

bEKzgDvV
350109397843863489

W ramach oferty dnia, codziennie za skromne pieniądze zakupimy inne pozycje. Do tego dochodzi błyskawiczna oferta, a więc wybrane tytuły dostępne taniej tylko przez 8 godzin. Stale też przy okazji zmienia się wybór projektów w ramach tak zwanego Wyboru społeczności, gdzie to gracze głosują, o co mieliby wreszcie ochotę wzbogacić kolekcję, oczywiście też w promocyjnej cenie. Ruszyła także akcja Wakacyjna przygoda.

Ma ona stanowić dodatkową zachętę do zakupów, wprowadzając element rywalizacji. W miarę uzupełniania kolekcji gier, zyskuje się na różne sposoby specjalne karty (chociażby za wydanie równowartości 10 dolarów czy głosowanie w Wyborze społeczności). Za każde 10 zgromadzonych kart otrzymuje się odznakę, a ta potem daje przynajmniej 1 przedmiot dla wybranej gry, emotikonę, tło profilu plus punkty dla zespołu, do którego zostaliśmy losowo przydzieleni w momencie przystąpienia do zabawy. Członkowie ekipy wspólnymi siłami walczą, aby danego dnia mieć jak największy wynik punktowy, bo dzięki temu wylosowanych przez system 30 z nich otrzyma 3 gry ze swojej listy życzeń. Pozostali (także ci z innych grup) uzyskają dodatkowe karty, by móc próbować dalej.

bEKzgDvX

To nie koniec, bowiem poza wyróżnionymi akcjami specjalnymi, dostępna jest też lista wszystkich przecenionych na chwilę obecną produkcji. Widnieje ona na samym dole strony wyprzedaży i pozwala w wygodny sposób przeczesywać promocyjne zasoby Steam pod kątem wyłapywania najtańszych perełek. Sporo tu pozycji tzw. Indie, gier Ubisoftu, no i rzecz jasna samego Valve. Ciekawe, ile zostawicie tu pieniędzy...

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Udostępnij:
bEKzgDwT