r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

#techInformacje 1.0.2

Strona główna iOS Wiadomości Agregatory treści

#techInformacje to aplikacja zbierające informacje z najpopularniejszych rodzimych serwisów o nowych technologiach. Wśród nich znajduje się także dobreprogramy.pl >/p>

Aplikacja dzieli się na 2 części: serwisy oraz o aplikacji. W pierwszej mamy spis wszystkich dostępnych źródeł. Obecne tam strony możemy edytować z poziomu opcji. Obok każdego serwisu widnieje komunikat o nowych artykułach, a także tytuł ostatnio dodanego.

Galeria programu

Teksty są pobierane i prezentowane w całości. Dodatkowo aplikacja pozwala nam edytować wielkość oraz styl czcionki. Tekst możemy otworzyć w przeglądarce, a także udostępnić link za pomocą systemowych narzędzi udostępniania.

#techInformacje bardzo dobrze spełniają swoje zadanie, a autorzy regularnie powiększają bazę dostępnych serwisów. Zabrakło jedynie trybu nocnego. Aplikacja jest darmowa, ale zawiera reklamy, za usunięcie których musimy zapłacić.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.