MacOSAkcesoriaZamienniki SpotlightTembo
Tembo ikona

Tembo2.4.1

Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Tembo to przyjazny w obsłudze asystent wyszukiwania plików znajdujących się na dysku naszego Maca. Za pomocą programu odnajdziemy także wiadomości, kontakty, zakładki przeglądarki stron internetowych czy notatki programu Evernote. To tylko przykłady, możliwości jest o wiele więcej.

Interfejs aplikacji jest przejrzysty i bardzo intuicyjny. W górnej części okna znajduje się pole, w które wpisujemy wyszukiwaną frazę. Z jego prawej strony mamy dostęp do opcji umożliwiających posortowanie wyników chronologicznie według dat ostatniego otwarcia, modyfikacji lub utworzenia. Wyszukiwanie możemy również zawęzić do plików utworzonych dzisiaj, od wczoraj, w tym tygodniu, w bieżącym miesiącu lub tego roku. Listę wyników wyszukiwania można ograniczyć do lokalizacji, domyślnie dostępne foldery to Dokumenty, Filmy, Muzyka oraz Obrazki.

Mocną stroną programu są filtry. Przechodząc na przykład do listy z dokumentami, możemy dodatkowo zawęzić wyniki do plików programu Word, Pages lub stron html. Podobnie filtrować można każdy inny rodzaj danych, na przykład muzykę według albumów, czy też artystów. Inną przydatną funkcją Tembo jest możliwość wyszukiwania plików ukrytych.

Program dostępny jest w wersji próbnej (trial), która podczas otwierania plików wyświetla komunikat przypominający o tym, że korzystamy z niezarejestrowanej aplikacji. Pełną wersję można zakupić na stronie dewelopera lub za pośrednictwem Mac App Store.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań75
Data aktualizacji27 paź 2019
Rozmiar pliku5.85 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaTestowa (trial)
Tembo ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)