Test topowego Samsunga Galaxy S III

Redakcja

25.06.2012 17:47

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W naszym labie pojawiła się kolejna recenzja. Tym razem pod lupę wzięliśmy dziedzica wielkiej galaktycznej rodziny.

Premiery Samsunga Galaxy S oraz S II przyzwyczaiły klientów do tego, że urządzenia prezentowane przez koreańskiego producenta wyznaczają pewien standard jeśli chodzi o podzespoły telefonu.

Rodzina urządzeń Galaxy od zawsze budziła wielkie kontrowersje wśród użytkowników i obserwatorów rynku. Historia najpopularniejszego obecnie rodu była długa i kręta, ponieważ urządzenia te były odbierane zazwyczaj jako bardziej lub mniej udane kalki produktów Apple’a. Przed premierą trzeciej już generacji Samsunga Galaxy S mówiło się, że jest to pierwsza, właściwa premiera firmy z Korei. SGS III miał się różnić od swoich poprzedników, miał mieć własny niepowtarzalny styl. Tej zmianie towarzyszy również inny kurs w retoryce materiałów promocyjnych. Jaki jest efekt takich zmian?

Jeszcze przed rozpoczęciem sprzedaży Samsung w przedsprzedaży miał zamówienie na 9 mln SGS III - czyli niewiele mniej niż sprzedało się w poprzednim roku SGS II. Czy nowe pokolenie galaktycznej rodziny sprosta swojej konkurencji? Zapraszamy do lektury artykułu Samsung Galaxy S III — czy będzie godnym następcą tronu?

Zapraszamy także do odwiedzenia naszego działu lab, gdzie znajdziecie więcej testów i recenzji sprzętowych ciekawostek.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)