MacOSAkcesoriaSterowanie komputeremTextExpander
TextExpander ikona

TextExpander6.8.2

Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

TextExpander to program usprawniający pisanie. Za jego pomocą ustawimy skróty do często wpisywanych fraz.

TextExpander oferuje szerokie możliwości ustawień, dzięki którym wpisany ciąg znaków może zamieniać się nie tylko w tekst czy grafikę, lecz także w aktualną godzinę i datę. Aplikacja potrafi symulować wciśnięcie, na przykład, klawisza Tab lub Enter, co pozwala na uzupełnianie całych formularzy za pomocą prostego skrótu składającego się z kilku znaków. Co więcej, obsługiwane są również skrypty AppleScript, JavaScript i skrypty powłoki (shellowe), dzięki czemu możliwości programu są naprawdę duże.

Program tworzy statystyki wpisywanych fraz. Ilość zaoszczędzanego dzięki niemu czasu można sprawdzić wyświetlając przejrzyste wykresy. TextExpander monitoruje również często wpisywane frazy, które nie posiadają jeszcze skrótu i sugeruje jego utworzenie, wyświetlając powiadomienia systemowe. Aplikacja działa w tle, a jej ikona widoczna jest w systemowym pasku statusu. Autorzy programu przygotowali gotowe zbiory skrótów które można łatwo pobrać z poziomu aplikacji. Warto do nich zajrzeć, ponieważ znajduje się tam wiele ciekawych skrótów, ułatwiających codzienną pracę oraz przykładowe możliwości użycia programu. Stworzone skróty synchronizują się za pomocą chmury iCloud lub Dropbox.

TextExpander to doskonała aplikacja poprawiająca wydajność. Z pewnością docenią ją użytkownicy ceniący swój czas i sprawną pracę. Program dostępny jest w darmowej wersji testowej. Pełną wersje można zakupić na stronie producenta. Dostępna jest także wersja mobilna.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań64
Data aktualizacji11 lut 2021
Rozmiar pliku6.42 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaTestowa (trial)
TextExpander ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)