iOSGrySymulatoryThe Sims Mobile
The Sims Mobile ikona

The Sims Mobile41.0.2

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

The Sims Mobile to mobilna wersja klasycznej gry, w której należy dbać o dobrobyt wirtualnej postaci – Sima.

W grze można stworzyć Simy o niebanalnym wyglądzie i niepowtarzalnych cechach osobowości. Sim może nie tylko wyglądać tak, jak mamy ochotę, ale też być aktywny, muzykalny albo gadatliwy. Zaczynamy w niewielkim domu, ale już wkrótce będziemy mieli możliwość rozbudowy i urządzania ich według własnego uznania, korzystając z kolekcji bardzo szczegółowych mebli i sprzętu. Ten sam poziom szczegółowości zobaczymy w innych wnętrzach, jak kluby, kawiarnie i sklepy.

Z Simami można przeżyć niepowtarzalne chwile – sukcesy zawodowe, podboje miłosne, nowe osiągnięcia w ich zainteresowaniach, niezapomniane imprezy i wzruszenia. Sim może udzielać się w sytuacjach towarzyskich, przyjmować gości i współpracować z innymi mieszkańcami miasta. To gracz decyduje o tym, jak potoczy się kariera zawodowa Sima. Trzeba będzie też podejmować ryzyko, założyć rodzinę i wytyczyć szlak następnym pokoleniom.

The Sims Mobile to gra online, w której można udzielać się towarzysko z Simami innych graczy. Można odwiedzać ich domy, a nawet zamieszkać razem. Ponadto w grze organizowane są codzienne wydarzenia, w których warto brać udział.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań194
Data aktualizacji17 paź 2023
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
The Sims Mobile ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)