The Spirit of Wandering na weekend

The Spirit of Wandering na weekend

Redakcja
21.10.2011 18:01

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy The Spirit of Wandering: The Legend - utrzymaną w klimacie przygody grę logiczną.

To interesująca pozycja, w której gracz przenosi się do świata morskich podróży udając się doń statkiem pirackim pod dowództwem pięknej pani kapitan. Nasza bohaterka w imię miłości porzuca wszystko i udaje się na poszukiwania utraconego wybranka. Na swej drodze napotyka szereg zadań i misji. Dopiero ich stuprocentowe wypełnienie zaowocuje dotarciem do upragnionego celu.

Twoja przeglądarka nie obsługuje Flasha i HTML5 lub wyłączono obsługę JavaScript...jwplayer("SpiritOfWandering360pmp4").setup({height: 294, width: 480, duration: 132, autostart: false, plugins: "gapro-1", "gapro.accountid":"UA-3114185-1", "gapro.idstring":"SpiritOfWandering-360p.mp4", image: "http://images.dpcdn.pl/ImageProxy.ashx?file=Video/20111021145536.jpg&height=360&width=640&crop=1", "controlbar.position":"bottom", modes: [{ type: "flash", src: "http://storage.dobreprogramy.pl/video/player57/player.swf", config: { provider: "http", "http.startparam":"start", levels: [ { bitrate: 768, file: "http://storage.dobreprogramy.pl/video/gry/SpiritOfWandering-360p.mp4", width: 640 }, { bitrate: 3000, file: "http://storage.dobreprogramy.pl/video/gry/SpiritOfWandering-720p.mp4", width: 1280 } ] } },{ type: "html5", config: { provider: "video", levels: [ { bitrate: 768, file: "http://storage4.dobreprogramy.pl/video/gry/SpiritOfWandering-360p.mp4", width: 640 }, { bitrate: 3000, file: "http://storage4.dobreprogramy.pl/video/gry/SpiritOfWandering-720p.mp4", width: 1280 }] } } ] }); Zadaniem gracza jest pomoc w realizacji ambicji pani kapitan. Nasze wsparcie będzie wymagało sporej spostrzegawczości, skupienia i koncentracji. Wraz z przebiegiem rozgrywki odkrywamy nieznane lądy, na których przygotowano 24 zróżnicowane etapy do przebycia.

Gra polega na odnajdywaniu skrzętnie i precyzyjnie poukrywanych przedmiotów na przedstawianych kolejno planszach. Z początku zadanie może wydawać się proste, gdyż całą zabawę rozpoczynamy od pomieszczeń, w których panuje jeszcze ład i porządek. Sprawa ma się nieco gorzej, gdy schodzimy pod wodę lub odwiedzamy namiot czarownika, kapitańską kajutę czy chociażby zbrojownię.

Głównym utrudnieniem jest panujący chaos wywołany mnóstwem przeróżnych i wszelakich przedmiotów porozrzucanych bezładnie i bałaganiarsko po całej planszy gry, co skutecznie rozprasza naszą uwagę i dekoncentruje. Wyłuskanie tych konkretnie potrzebnych obiektów momentami może wydawać się wręcz nieprawdopodobne. Są one zazwyczaj innych rozmiarów, postawione pod innym kątem, zaciemnione lub wywrócone do góry nogami. Na całe szczęście gra oferuje sprytny system pomocy, z którego czasem nie sposób nie skorzystać.

Angażując się w rozgrywkę poświęcamy jej cały swój potencjał w postaci zmysłu obserwacji oraz szybkości orientacji odrywając się wręcz od otaczającej nas rzeczywistości. Gra prezentuje dobrą oprawę graficzną oraz dźwiękową. Posiada również swój specyficzny klimat zadumy, tajemnic i przygody przez co może stanowić świetną odskocznię dla skołatanych nerwów ;-)

Grę The Spirit of Wandering: The Legend można pobrać w dziale: Po godzinach -> Gry -> Logiczne

Do tego wszystkich miłośników gier, dla których gra na weekend to za mało, zapraszamy do naszego portalu Gamikaze. W tym tygodniu polecamy recenzje Rage, czyli kolejnej strzelanki id Software - ojców Dooma i Quake, a ponadto niezwykle trudnego konsolowego Dark Souls. Zapowiadamy również nową odsłonę znanej bijatyki - SoulCalibur V.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (15)