This War Of Mine zmierza na urządzenia mobilne, ruszyła przedsprzedaż wersji Androidowej

Strona głównaThis War Of Mine zmierza na urządzenia mobilne, ruszyła przedsprzedaż wersji Androidowej
04.07.2015 14:01
This War Of Mine zmierza na urządzenia mobilne, ruszyła przedsprzedaż wersji Androidowej
Paweł Piskurewicz
Paweł Piskurewicz

Rodzima produkcja This War Of Mine udowodniła, że do pewnych tematów warto podejść w sposób odmienny, nie opierając się na sprawdzonych i utartych schematach. Opowieść o wojnie, w której zamiast w rolę żołnierza wcielamy się w walczącego o przeżycie cywila zebrała bardzo dobre oceny zarówno wśród dziennikarzy jak i graczy. Teraz 11 bit studios ponownie przypomina o swojej grze uruchamiając przedsprzedaż wersji Androidowej.

Choć w pierwszej kolejności gra zawitała na komputery PC, od początku mówiono także o edycji mobilnej. Ta swoją premierę będzie miał już niedługo, bo jeszcze w tym miesiącu. Z tej okazji jej autorzy postanowili przygotować specjalny przedpremierowy zestaw. Wyceniono go na 9,99 euro co może wydawać się wysokim progiem zwłaszcza z perspektywy rynku aplikacji mobilnych. Nawet biorąc po uwagę, że otrzymujemy pełnoprawny tytuł, pozbawiony reklam i mikropłatności. Jako zachętę autorzy postanowili zaoferować w pakiecie klucz Steam do edycji PC (Windows, Linux oraz OS X). Dodatkowo 15% tej kwoty zostanie przeznaczone na wsparcie organizacji War Child.

350138590501824449

Zakupioną w taki sposób wersję Androidową będziemy mogli pobrać ze sklepu Games Republic. Przy okazji poznaliśmy także wymagania gry. Jest ona tworzona z myślą o tabletach, które posiadają system Android w wersji minimum 4.0 oraz dysponując układem Tegra 3 i nowszymi. Bardziej obszerne dane odnośnie wymogów można znaleźć na stronie przedsprzedaży This War Of Mine.

W lipcu do sklepów trafi także edycja dla iPadów. Warto zauważyć, że obecnie za grę na Steamie trzeba zapłacić 18,99 euro. Cena w rodzimych sklepach jest znacznie niższa i bliższa wspominanym już 9,99 euro. Tak więc jeżeli jeszcze nie graliście w This War Of Mine, a dodatkowo posiadacie tablet z Androidem na którym lubicie grać, warto pomyśleć nad zakupem tej wersji. Zapraszamy również do naszej archiwalnej recenzji gry.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (11)