This War Of Mine zmierza na urządzenia mobilne, ruszyła przedsprzedaż wersji Androidowej

This War Of Mine zmierza na urządzenia mobilne, ruszyła przedsprzedaż wersji Androidowej
Paweł Piskurewicz

04.07.2015 14:01, aktual.: 04.07.2015 14:40

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Rodzima produkcja This War Of Mine udowodniła, że do pewnych tematów warto podejść w sposób odmienny, nie opierając się na sprawdzonych i utartych schematach. Opowieść o wojnie, w której zamiast w rolę żołnierza wcielamy się w walczącego o przeżycie cywila zebrała bardzo dobre oceny zarówno wśród dziennikarzy jak i graczy. Teraz 11 bit studios ponownie przypomina o swojej grze uruchamiając przedsprzedaż wersji Androidowej.

Choć w pierwszej kolejności gra zawitała na komputery PC, od początku mówiono także o edycji mobilnej. Ta swoją premierę będzie miał już niedługo, bo jeszcze w tym miesiącu. Z tej okazji jej autorzy postanowili przygotować specjalny przedpremierowy zestaw. Wyceniono go na 9,99 euro co może wydawać się wysokim progiem zwłaszcza z perspektywy rynku aplikacji mobilnych. Nawet biorąc po uwagę, że otrzymujemy pełnoprawny tytuł, pozbawiony reklam i mikropłatności. Jako zachętę autorzy postanowili zaoferować w pakiecie klucz Steam do edycji PC (Windows, Linux oraz OS X). Dodatkowo 15% tej kwoty zostanie przeznaczone na wsparcie organizacji War Child.

Obraz

Zakupioną w taki sposób wersję Androidową będziemy mogli pobrać ze sklepu Games Republic. Przy okazji poznaliśmy także wymagania gry. Jest ona tworzona z myślą o tabletach, które posiadają system Android w wersji minimum 4.0 oraz dysponując układem Tegra 3 i nowszymi. Bardziej obszerne dane odnośnie wymogów można znaleźć na stronie przedsprzedaży This War Of Mine.

W lipcu do sklepów trafi także edycja dla iPadów. Warto zauważyć, że obecnie za grę na Steamie trzeba zapłacić 18,99 euro. Cena w rodzimych sklepach jest znacznie niższa i bliższa wspominanym już 9,99 euro. Tak więc jeżeli jeszcze nie graliście w This War Of Mine, a dodatkowo posiadacie tablet z Androidem na którym lubicie grać, warto pomyśleć nad zakupem tej wersji. Zapraszamy również do naszej archiwalnej recenzji gry.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (11)