bDUMiUfF

Time-Lapse Tool2.3

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Time-Lapse Tool to narzędzie umożliwiające przygotowanie filmu poklatkowego lub animowanego GIF-a za pomocą zdjęć dostępnych na komputerze.

bDUMiUfH

Korzystanie z programu Time-Lapse Tool jest bardzo proste i nie wymaga specjalistycznej wiedzy po stronie użytkownika. Z poziomu głównego okna aplikacji tworzymy projekt wybierając opcję „nowy”, zaznaczamy folder do zapisywania obrazów i sekwencję obrazów znalezioną przez aplikację , a następnie klikamy przycisk „importuj jako sekwencję”, co pozwoli na dodanie własnych obrazów do filmu. Następnym krokiem jest zdefiniowanie liczby klatek na sekundę, dodanie efektów (czynność opcjonalna) i kliknięcie „eksportuj”. Przed zakończeniem pracy trzeba również określić rozdzielczość i format obrazu, a dopiero potem znów kliknąć „eksportuj”, by wybrać miejsce zapisu pliku.

Time-Lapse Tool wspiera najpopularniejsze formaty plików (np. Windows Media, Apple TV i H.264) i wspiera rozdzielczości zarówno HD, jak i 4K w różnych proporcjach obrazu, dzięki którym możliwe jest przygotowanie filmów wysokiej jakości. Ich atrakcyjność można uwydatnić za pomocą licznych efektów specjalnych, jak np. przybliżanie wybranych ujęć przy użyciu funkcji powiększania czy naśladowanie ruchu kamery.

Każdy projekt utworzony w programie Time-Lapse Tool można nie tylko zapisać na dysku twardym lub każdym innym nośniku, ale także opublikować w internecie za pośrednictwem serwisu YouTube (bezpośrednio z aplikacji) lub dowolnym serwisie społecznościowym, a także wysłać e-mailem.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Time-Lapse Tool 2.3wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
ProducentAI Devs
Liczba pobrań11 756
Data aktualizacji3 wrz 2018
Rozmiar pliku6.80 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDUMiUgm
bDUMiUgD