towelroot towelroot 3

Strona główna Android Narzędzia Inne narzędzia
Pobierz program
lub zeskanuj:

towelroot to kolejna propozycja aplikacji do rootowania urządzeń z systemem Android przy użyciu wyłącznie jednego przycisku (proces jest automatyczny). Program ten jest bardzo prosty wizualnie, ale przez to łatwy w obsłudze. Doceniony został przez wielu użytkowników forum XDA Developers.

Producent nie dostarcza o nim wielu oficjalnych informacji. O skuteczności i sposobie działania możemy dowiedzieć się głównie z oficjalnego wątku o aplikacji, który zapoczątkowany został przez autora na łamach wspomnianego wyżej forum.

Korzystanie z programu jest bardzo prostą czynnością. Po uruchomieniu pliku na ekranie zobaczymy tylko jeden przycisk. Jego naciśnięcie rozpocznie próbę procesu rootowania telefonu. Jeśli w jego trakcie urządzenie się zrestartuje, oznaczać to będzie porażkę, ale jeśli nasz model telefonu nie jest obsługiwany, o tym informacja wyświetli się w formie tekstowej już na początku procesu.

Program nie jest już od jakiegoś czasu rozwijany, wobec czego stanowi dobrą propozycję jedynie dla starszych wersji systemu Android.

Uwaga!

Celem rootowania jest uzyskanie dostępu do domyślnie chronionych obszarów systemu Android. Przed przystąpieniem do tego procesu warto posiadać odpowiednią wiedzę w tym zakresie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!